Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

xtb odopwiednik zagraniczncyh kdpw

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Fern

Fern

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 7 kwiecień 2020 - 19:08

Cześć, wiecie czy nabywając zagraniczne akcje przez xtb, zostaję ich właścicielem w podobnym sensie jak przez polskie biura? i czy mają odpowiednik kdpw?

• 0

#2 hamray

hamray

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Poznań

Napisany 4 maj 2020 - 0:42

Cześć, wiecie czy nabywając zagraniczne akcje przez xtb, zostaję ich właścicielem w podobnym sensie jak przez polskie biura? i czy mają odpowiednik kdpw?

Zapytaj się ich. Jakiś rok temu miałem na próbę rachunek w XTB i z rozmowy z doradcą wyszło, że jednak nie oferują możliwości kupowania akcji zarówno na GPW jak i na rynkach zagranicznych. Może coś się zmieniło, ale wątpię.

• 0

#3 hamray

hamray

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 4 maj 2020 - 0:43

Zapytaj się ich. Jakiś rok temu miałem na próbę rachunek w XTB i z rozmowy z doradcą wyszło, że jednak nie oferują możliwości kupowania akcji zarówno na GPW jak i na rynkach zagranicznych. Może coś się zmieniło, ale wątpię.

• 0

#4 hamray

hamray

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 4 maj 2020 - 0:43

• 0

#5 hamray

hamray

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 4 maj 2020 - 0:45

Wyskoczył komunikat o błędzie podczas dodawania odpowiedzi, lecz nie zwróciłem uwagi, że mimo komunikatu o błędzie odpowiedź została zarejestrowana, stąd je zwielokrotnienie.

Edytowany przez hamray, 4 maj 2020 - 0:46 .

• 0