Czym jest SII?

Jump to content
Forum inwestorów indywidualnych - SII

xtb odopwiednik zagraniczncyh kdpw

Recommended Posts

Cześć, wiecie czy nabywając zagraniczne akcje przez xtb, zostaję ich właścicielem w podobnym sensie jak przez polskie biura? i czy mają odpowiednik kdpw?

• 4 weeks later...

Cześć, wiecie czy nabywając zagraniczne akcje przez xtb, zostaję ich właścicielem w podobnym sensie jak przez polskie biura? i czy mają odpowiednik kdpw?

Zapytaj się ich. Jakiś rok temu miałem na próbę rachunek w XTB i z rozmowy z doradcą wyszło, że jednak nie oferują możliwości kupowania akcji zarówno na GPW jak i na rynkach zagranicznych. Może coś się zmieniło, ale wątpię.

Zapytaj się ich. Jakiś rok temu miałem na próbę rachunek w XTB i z rozmowy z doradcą wyszło, że jednak nie oferują możliwości kupowania akcji zarówno na GPW jak i na rynkach zagranicznych. Może coś się zmieniło, ale wątpię.

Wyskoczył komunikat o błędzie podczas dodawania odpowiedzi, lecz nie zwróciłem uwagi, że mimo komunikatu o błędzie odpowiedź została zarejestrowana, stąd je zwielokrotnienie.

Edited by hamray

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Create New...