Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

xtb odopwiednik zagraniczncyh kdpw

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Fern

Fern

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 7 kwiecień 2020 - 19:08

Cześć, wiecie czy nabywając zagraniczne akcje przez xtb, zostaję ich właścicielem w podobnym sensie jak przez polskie biura? i czy mają odpowiednik kdpw?

• 0

#2 hamray

hamray

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Poznań

Napisany 4 maj 2020 - 0:42

Cześć, wiecie czy nabywając zagraniczne akcje przez xtb, zostaję ich właścicielem w podobnym sensie jak przez polskie biura? i czy mają odpowiednik kdpw?

Zapytaj się ich. Jakiś rok temu miałem na próbę rachunek w XTB i z rozmowy z doradcą wyszło, że jednak nie oferują możliwości kupowania akcji zarówno na GPW jak i na rynkach zagranicznych. Może coś się zmieniło, ale wątpię.

• 0

#3 hamray

hamray

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 4 maj 2020 - 0:43

Zapytaj się ich. Jakiś rok temu miałem na próbę rachunek w XTB i z rozmowy z doradcą wyszło, że jednak nie oferują możliwości kupowania akcji zarówno na GPW jak i na rynkach zagranicznych. Może coś się zmieniło, ale wątpię.

• 0

#4 hamray

hamray

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 4 maj 2020 - 0:43

• 0

#5 hamray

hamray

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 4 maj 2020 - 0:45

Wyskoczył komunikat o błędzie podczas dodawania odpowiedzi, lecz nie zwróciłem uwagi, że mimo komunikatu o błędzie odpowiedź została zarejestrowana, stąd je zwielokrotnienie.

Edytowany przez hamray, 4 maj 2020 - 0:46 .

• 0

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie