Czym jest SII?

Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Propozycja: Procad

Procad PRD Portfel SII Inwestycja

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Jakub Grabowski

Jakub Grabowski

    Początkujący Inwestor

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 sierpień 2016 - 10:01

PROCAD SA zadebiutował (PRD) 15 stycznia 2007 roku jako 287 spółka notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych SA.

 

Spółka jest jednym z czołowych dostawców na rynku profesjonalnego oprogramowania komputerowego wspomagającego procesy projektowania (CAD). Rozwiązania oferowane przez PROCAD SA wykorzystywane są m.in. przez pracownie architektoniczne, inżynieryjne i mechaniczno-technologiczne. Oferta obejmuje również systemy operacyjne, oprogramowanie graficzne, biurowe oraz narzędziowe, a także specjalistyczny sprzęt komputerowy, stanowiący platformę dla oprogramowania CAD. Wdrażane przez spółkę systemy w głównej mierze oparte są na technologii światowego lidera, notowanej na amerykańskim NASDAQ spółki Autodesk Inc.

 

Strona spółki: http://www.procad.pl/

Relacie inwestorskie: http://www.procad.pl/inwestorzy/

 

Akcjonariat: http://stooq.pl/q/h/?s=prd

 

Ostatni raport nie błysną jednak było to spowodowane przez DES ART jest to w raporcie w tabeli ze spółkami zależnymi. W przyszłym kwartale powinno to zamienić się w zysk.

 

Kurs dodatkowo zdrenowany rezygnacją z dywidendy - spowodowane chęcią uzyskania dotacji 4,484 mln zł na rozwój Centrum Badawczo-Rozwojowego (Link) Nazwa projektu to: POIR.02.01.00-00-0121/15

 

We wrześniu odbywają się targi procad expo oraz 25 lecie firmy http://procadexpo.pl/

 

Target: long


  • 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: Procad, PRD, Portfel SII, Inwestycja

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie