Czym jest SII?

Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

"Aby wyskoczyć potrzeba najpierw kucnąć"

kopex

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 ludarek

ludarek

    Początkujący Inwestor

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 4 marzec 2016 - 19:39

witam

chciałbym przedstawic propozycje do portfela SII spólki kopex . Spółki przez wielu uznanej za bankruta nie mniej jednak jest spółką mającą wieloletnie tradycje w kraju i zagranicą jak również swój "Brand". 

W niedalekiej przeszłosci spólka opublikowała ogromną stratę w wysokosci 500 mln złotych. Dla przedsiębiorstwa wartego 2 miliardy jest to suma niebagatelna, natomiast uwarzam że spółka została podstawiona pod scianą i została na niej wymuszona restrukturyzacja, kolejnym plusem jest zmiana prezesa i dyrektora finansowego (moim zdaniem ludzie ci negatywnie wpływali na restrukturyzacje spółki).

Dodam jeszcze że spólka jest łakomym kąskiem dla konkurencyjnego Famuru który 2 lata temu oferował 2 akcje za jedną kopexu (czyli przy obecnym kursie ponad 3 pln)

Reasumując giełda nie lubi  niepewnosci (dyskontuje zle lub dobre wiadomosci) i jezeli w pierwszym półroczu powstanie polska grupa górnicza firma otrzyma nowe zlecenia i wejdzie w ścieżkę wzrostów przychodu i zysku (oczywiscie po dobrze przeprowadzonej restrukturyzacji ) 


  • 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: kopex

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie