Czym jest SII?

Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Szkolenie XTB


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
20 odpowiedzi na ten temat

#21 Piotr Piasecki

Piotr Piasecki

    Początkujący Inwestor

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Warszawa
  • Zainteresowania:Giełda, Prawo, Psychologia, Piłka Nożna, Judo, Szachy

Napisany 8 grudzień 2007 - 18:56

Brałem udział w spotkaniu w ramach ATK które odbyło się w Warszawie.

Z uwagi na to, że są to szkolenia darmowe a jednocześnie dość bogate w różne treści na pewno warto się wybrać dla poszerzenia horyzontów, ale raczej nie dla pogłebienia specjalistycznej wiedzy - wiadomo, że w jeden dzień nie pozna się dziedziny.

W mojej opinii szkolenie takie jednak wbrew pozorom i tematyce bardziej przydać się może jednak w kontekście gry na akcjach - uzyskanie szerszego obrazu rynku akcji, wpływu stóp procentow, wachań kursów oraz korelacji. A także poznania podstaw analizy fundamentalnej, technicznej, psychologii inwestowania - zależnie czym najmniej Panowie interesowaliście/zajmowaliście się wcześniej tym więcej nowego usłyszycie. Chyba, że coś jest Panów konikiem, wtedy nic nowego się nie dowiecie.

Szkolenie nie jest wystarczające do tego aby rozpocząć grę na rynku forrex, to raczej wstęp do zarysu części ogólnej tej dziedziny. :)

Generalnie polecam początkującym dla nauki i średnio-zaawansowanym dla poszerzenia horyzontów.

PS. W Warszawie prowadzili Panowie Tomasz Uściński i bodajże Paweł Śliwa(nie jestem pewien czy dokładnie tak się nazywał).
  • 0
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie