Czym jest SII?

Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Grupa Duon SA (Duon, DUO) [Dawniej CP Energia]


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Emil Wiszniewski

Emil Wiszniewski

    Początkujący Inwestor

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Miejscowość:Siedlce/Warszawa
  • Zainteresowania:Rynki finansowe (światowe rynki towarowe i kapitałowe, Forex, instrumenty pochodne, GPW), szeroko pojmowane prawo gospodarcze, akwarystyka, numizmatyka, filatelistyka,antyki, motocykle, jazda na nartach i łyżwach, pływanie, kibic piłki nożnej i boksu, podróże.

Napisany 5 czerwiec 2008 - 22:27

Witam! Może jest tu jakaś osoba na forum, która mogłaby podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie CP Energi. Spółka znajduje się w bardzo ciekawym momencie tj. przed walnym zgromadzeniem akcjonariuszy, które ma podjąć 10 czerwca decyzję o podwyższeniu kapitału zakładowego o około 30 milionów w drodze emisji nowych akcji z prawem poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy.Planowany dzień ustalenia prawa poboru to 2 lipca. Z komunikatów spółki wynika, że na 5 akcji będzie przypadać 1 prawo poboru do zakupu akcji w cenie około 7,6 zł za akcję. Pragnę zwrócić na uwagę na obecny kurs akcji, który oscyluje w okolicach 6,2 zł. Spółka od kilku miesięcy znajduje się w męczącym trendzie bocznym. Handel na walorach jak na razie jest mało aktywny. Moim zdaniem na dniach zanosi się na silne wybicie tylko nie wiadomo w którą stronę. Może ktoś podzieli się swoją znajomością AT odnośnie CP Energi. Czy podwyższenie kapitału poprzez emisję akcji z prawem poboru dojdzie do skutku? Powyższy temat interesuje mnie również dlatego, iż posiadam ten walor w swoim portfelu. Liczę na rzeczową dyskusję. Pozdrawiam!
  • 0
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie