Czym jest SII?

Jump to content
Forum inwestorów indywidualnych - SII

Jakub Ciepiela

Moderator
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Jakub Ciepiela last won the day on December 2 2014

Jakub Ciepiela had the most liked content!

Community Reputation

7 Nowy użytkownik

About Jakub Ciepiela

 • Rank
  Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa
 1. Były kiedyś wydawane karty członkowskie ale nie było dla nich zastosowania.
 2. No i stało się. GPW nie przejmie giełdy wiedeńskiej. Trzeba mieć jedynie nadzieję, że to słuszny wybór.
 3. Dobrze żeby nowy zarząd starał się szybko doprowadzić do przejęcia ale w taki sposób, żeby to GPW w Warszawie była podmiotem przejmującym i dominującym w nowym tworze. Mam niestety przeczucie, że plany wyglądają zbyt pięknie.
 4. W Krakowie 7 października odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach cyklu Akademia Tworzenia Kapitału. Na szkoleniu m.in.: Bieżąca sytuacja na rynku - komentarz giełdowy ABC kontraktów terminowych Opcje miesięczne – co inwestor wiedzieć powinien? Strategie inwestycyjne na kontraktach terminowych Inwestowanie z Raiffeisen Brokers Spotkania odbędą się: Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawa Partnerzy: http://www.sii.org.pl/static/img/007413/logo_gpw.jpg http://www.sii.org.pl/static/img/007846/logo_rb.jpg http://www.sii.org.pl/static/img/007413/nowe-logo-cci.jpg Więc
 5. Notowany na giełdzie Polish Energy Partners (PEP) przejmie Polenergia Holding. Z połączenia powstanie spółka pod nazwą Polenergia. Będzie to największa prywatną grupą energetyczną w Polsce. Smaczku dodaje inwestor finansowy na 240 mln zł, którego udało im się pozyskać - fundusz CEE Equity Partners. Całe przedsięwzięcie jest zarządzane przez syna najbogatszego Polaka, Sebastian Kulczyk. Firma będzie mieć 8% rynku odnawialnej energii w kraju.
 6. Czy w takim razie jesteście Państwo wstanie przybliżyć inwestorom chociaż w jakiej perspektywie? Zakładany albo oczekiwany przez Was termin?
 7. To prawda daleko nam do czołówki ale trzeba przyznać, że nasza giełda powstała dość niedawno jeśli porównamy do zachodnich giełd. Mniejsza kapitalizacja zapewne wynika też z tego, że po kryzysie sporo kapitału uciekło i nie wrócił ponownie. Wielu analityków uważa, że całościowo patrząc wciąż jesteśmy niedowartościowani. Wydaje mi się, że giełdy turecką i norweską jesteśmy dość szybko wstanie "łyknąć", a po przejęciu wiedeńskiej będziemy niedużo za rosyjską(?).
 8. W listopadzie spotkamy się w hotelu Mercure Kasprowy na kolejnej edycji konferencji Profesjonalny Inwestor. W planie tylko praktyka inwestowania! Więcej informacji wkrótce... Zdjęcia z poprzedniej edycji na naszym profilu na facebooku.
 9. Przekazałem sprawę do działu IT. Wkrótce otrzyma Pan odpowiedź co może być przyczyną. W tak zwanym między czasie zapraszam do pozostałych wątków na forum
 10. Chętnie pomożemy Zachęcam również zostawić na forum coś więcej poza prośbą o wypełnienie ankiety.
 11. Ostatnio czytałem wypowiedź kelnera z dobrej warszawskiej restauracji, że te 1300 zł świadczy, że się spieszyli i nie zjedli/wypili dużo;)
 12. http://www.sii.org.pl/static/img/006672/czat_napis_125x80.png http://www.sii.org.pl/static/img/007790/selvita_logo.jpg Czat inwestorski - 10 lipca 2014 r. (czwartek) godz: 12:00 Na pytania będzie odpowiadać Paweł Przewięźlikowski, Prezes Zarządu Selvita S.A. Po czacie zapraszamy na forum do dalszej dyskusji. Jeszcze przez tydzień zadawaj pytania, a Spółka na nie odpowie. Selvita jest polską firmą badawczo-rozwojową założoną w 2007 roku w Krakowie. Misją i główną działalnością Selvity jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań z zakresu chemii, biotechnologii oraz bioinformatyki
 13. Witaj! napiszę tylko, że wystarczy trzymać akcję do końca dnia w którym został wyznaczony tzw. dzień dywidendy. Poniżej podrzucam dwa linki z naszego serwisu, które na pewno Ci się przydadzą. Gdyby coś było jeszcze niejasne zapraszam. Tutaj masz opisane o prawie do udziału w zyskach rocznych. Na naszej stronie znajdziesz też wiele informacji opisanych przez praktyków. Jeśli zaczynasz to na pewno się przyda.
 14. Akcjonariusz 2/2014 - Na swoją emeryturę zacznij oszczędzać już dzisiaj http://www.sii.org.pl/static/img/007702/akcjonariusz-2-2014-467.jpg
 15. Akcjonariusz 1/2014 - ABC Inwestora. Zaczynaj od małych kwot http://www.sii.org.pl/static/img/007473/okladka.jpg
×
×
 • Create New...