Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości


Zdzisław

Użytkownik od 21 paź 2009
Offline Ostatnio aktywny sty 7 2017 20:46
-----

Moje posty

W temacie:AMBRA SA (AMBRA, AMB)

16 listopad 2015 - 20:45

Dzisiaj jedna z najgorszych sesji na Ambrze od początku notowań. Inwestorzy zawiedzeni niższym zyskiem za okres VII-IX 2015. Nie jest to jednak kluczowy kwartał dla spółki bo najwięcej zarabia pod koniec roku w IV kwartale kalendarzowym. Zarząd ma jeszcze czas by całoroczne wyniki były dobre. Być może kurs  przereagował, zobaczymy i ocenimy za kwartał.


W temacie:AMBRA SA (AMBRA, AMB)

10 listopad 2015 - 21:51

Kurs spółki niemieckiej odbił jak z procy a Ambra ciągle leżakuje. Ciekawe czy wyjdzie z tego markowy trunek, czy trzeba będzie oddac po kosztach. Wydaje sie że fundamenty się nie pogorszyły przez ostatni rok, natomiast tez się nie poprawiły na tyle by wyrwać kurs z marazmu. Dzięki dywidendzie, wyszła taka obligacja na 6% rocznie.


W temacie:Magellan Spółka Akcyjna

22 wrzesień 2015 - 21:42

O ile politycy nie wprowadzą zmian w prawie niekorzystnych dla spółki, to kurs powinien odbić. Oczekuję że w II połowie roku spółka powtórzy wyniki sprzed roku i w sumie zarobi ok. 7,5 zł na akcję netto za cały rok. W kolejnym roku oczekuję ok. 8 zł na akcję i ok. 2 zł dywidendy. Kurs natomiast przewidzieć trudniej. Przy powyższym scenariuszu oczekuję że w końcu przyjdzie 80-90 zł za akcję.


W temacie:AMBRA SA (AMBRA, AMB)

12 marzec 2015 - 18:55

Zywiec wchodzi na rynek cydru z popularną w UK marką Strongbow. Ciekawe jak wypadnie ich debiut. Dumnie zapowiadają, że chcą zdobyć pozycję lidera.


W temacie:Eurotel [ETL]

9 marzec 2015 - 21:17

ETL już nadrobił 1 zł odjętej dywidendy i wyszedł w okolice 15,60 zł. Wkrótce publikacja wyników, zakładam że bardzo dobre. Sprzęt Apple się w IV kwartale świetnie sprzedaje (prezenty pod choinkę). Też wiele osób robi sobie prezent przedłużając umowę telekomunikacyjną i biorąc nowy telefon.

 

http://stooq.pl/q/?s...1y&t=c&a=lg&b=1