Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości


adamus

Użytkownik od 24 lut 2016
Offline Ostatnio aktywny mar 11 2016 14:21
-----

Moje posty

W temacie:co sądzicie o afecie podsłuchowej

7 marzec 2016 - 13:52

Ciekawie jest sobie poczytać prasę zagraniczną pod kątem obrazu Polski. W naszych opiniach przeważnie przewija się brak wiarygodnosci, słabość polityczna i gospodarcza kraju, a do tego politycy, o których większość ma niezbyt pochlebne mniemianie. Mam wrażenie że prasa zagraniczna nie jest wyczulona na te niuanse i kiedy np. czytam o nowym śledztwie w sprawie katastrofy smoleńskiej, to jest to po prostu relacja suchych faktów bez żadnej demagogii i obrzucania się błotem z prawa na lewo i odwrotnie. Wtedy wydaje mi się (przez moment), że żyję w normalnym kraju.


W temacie:Libertarianizm czyli dlaczego Janusz KM

7 marzec 2016 - 13:43

Dwa lata minęły od powstania tego tematu, a w zasadzie równie dobrze mógłby powstać wczoraj. Mikke nigdy nie osiągnie znaczącego poziomu głosów w wyborach, gdyż dla większości wyborców jest zbyt skrajny w wyrażaniu swych poglądów - przy czym więcej wrogów przysparzają mu komentarze na tematy obyczajowe i historyczne niż gospodarcze. A inna rzecz że wybór polityka na podstawie definicji z anglojęzycznej wikipedii wydaje mi się mało dojrzały.


W temacie:Pomóżcie znaleźć inwestora

7 marzec 2016 - 13:33

Na pewno nie zdawaj się na książki i internet (powiedział człowiek udzielający rady na forum internetowym). Masz rację, ze brak kapitału to jedno, a brak godnych zaufania współpracowników może być jeszcze bardziej bolesny. Spróbuj najpierw opracować plan biznesowy i określić, jakiego typu specjalistów szukasz. O dofinansowaniu wspomniał już mój przedmówca. Co do samej działalności, w ogóle jej nie precyzujesz, więc ciężko udzielić jakichś konretnych porad. Mój kolega zabierał się swego czasu za otwarcie własnego sklepu internetowego i w tym celu sam zatrudnił sie w jednym, żeby sprawdzić jak to wygląda od środka. To może skrajny przypadek, ale na pewno bardziej liczy się tu doświadczenie niż  wiedza z książek.


W temacie:Lista 100 najbogatszych (Wprost)

24 luty 2016 - 14:37

Kolejne rankingi co roku, a ja mam wrażenie, że niewiele się tam zmienia pomijając fakt, że w tym roku Kulczyka zabraknie. I tyle człowiekowi na koniec zostaje z tych pieniędzy.


W temacie:W co inwestujecie?

24 luty 2016 - 12:57

9 lat minęło od założenia wątku, ale temat niezmienny i do tego zatoczył koło. Mówią, że złoto jest pewną inwestycją i akurat przy bieżącej sytuacji na rynku muszę się z tym zgodzić.