Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości


Piotr Izdebski

Użytkownik od 27 kwi 2008
Offline Ostatnio aktywny wrz 28 2008 18:49
-----

Moje posty

W temacie:Dom Maklerski X-Trade Brokers

28 wrzesień 2008 - 18:52

Witam,
W ING wygląda to tak : Zakładka Rachunek -> Stan konta, możliwe, że w XTB jest inaczej.

Pozdrawiam.

W temacie:Dom Maklerski X-Trade Brokers

22 wrzesień 2008 - 22:19

Witam.
Nie wiem jak w XTB, Ing Securities korzysta z takiej samej platformy. No cóż tu dodać, wykresy 3 podstawowe rodzaje, kilka wskaźników technicznych itp Ogólnie platforma oferuje niski poziom możliwości konfiguracji. Przy day tradingu szczególnie przeszkadzają poprzeczne linie reprezentujące poziomy cen, nie da się ich usunąć. Osobiście używam Sidomy tylko do składania zleceń.
Co do przeglądarki to Sidoma działa jako Java applet i jesy kompatybilna z Javą z Sun-a, w odróżnieniu do Sidomy 7, która współpracowały tylko z Javą Microsoftu i z MSIE.
XTB używa SIdomy 8 także spokojna głowa :) .

Pozdrawiam
Piotr

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie