Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości


p.rylewski

Użytkownik od 24 cze 2014
Offline Ostatnio aktywny lis 10 2014 21:22
-----

Moje tematy

Europejskie Centrum Odszkodowań SA (EUCO, EUC)

7 sierpień 2014 - 23:05

Spółka działa w branży odszkodowawczej, obok Votum (omawianego już na forum) to druga największa firma udzielająca pomocy poszkodowanym. Chyba najlepiej profil działalności opisany został w analizie p. Rafała Irzyńskiego "EuCO - jak zarobić w branży odszkodowań".

 

Podobnie jak w przypadku Votum spółka jest raczej słabo rozpoznawalna wśród inwestorów. Przytoczony przeze mnie artykuł to jeden z nielicznych wartościowych tekstów, jaki udało mi się odnaleźć - stąd moje stwierdzenie. Jeżeli się mylę i jest na forum ktoś, kto mógłby sprawę lepiej naświetlić, to uśmiecham się na taką analizę.

 

 


Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie