Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości


p.rylewski

Użytkownik od 24 cze 2014
Offline Ostatnio aktywny lis 10 2014 21:22
-----

Moje posty

W temacie:Wypłaty dywidend w 2014 r.

10 listopad 2014 - 21:21

Zestaw na długi weekend bo tych filmików jest na 4h oglądania.


W temacie:Klienci DM IDM S.A.

7 październik 2014 - 13:32

Spróbujcie się ogłosić na portalach poświęconym pozwom zbiorowym, może w ten spób szybciej uda się zebrać grupę, co i tak jest dopiero połową sukcesu.


W temacie:Libertarianizm czyli dlaczego Janusz KM

7 październik 2014 - 13:28

Ciekawe jak długo utrzyma się to rekordowe poparcie dla Korwina. Ale jeszcze bardziej mnie interesuje jakie zdanie ma sam Korwin na temat swoich wyborców :)


W temacie:LPP SA (LPP, LPP)

7 październik 2014 - 13:21

Póki co jest poniżej 10k.


W temacie:Libertarianizm czyli dlaczego Janusz KM

1 wrzesień 2014 - 6:49

Niesamowite jak w ostatnim czasie zaktywizowali się zwolennicy JKM :)

 

Również zgadam się z Bartoszem Kaniewskim. Wiele pomysłów jest ciekawych, ale są w taki sposób przekazane, albo tak odrealnione, że ciężko by było je wcielić w życie. 

Brakuje w tym wszystkim mocnego stąpania po ziemi.

 

Raczej sam JKM taką aurę wokół siebie tworzy. Przecież kiedyś Wipler to powiedział wprost: że te wypowiedzi JKM na temat kobiet czy Hitlera to tylko sposób na zaistnienie w mediach. Moim zdaniem na dłuższą metę chybiony, bo jak Korwin che byc traktowany poważnie to nie może się kojarzyć ze strasznym dziaduniem, tylko politykiem z konkretnymi pomysłami. A dzisiaj jak zapytacie kogoś na ulicy, z czym mu się kojarzy JKM, to co odpowie?


Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie