Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości


p.rylewski

Użytkownik od 24 cze 2014
Offline Ostatnio aktywny lis 10 2014 21:22
-----

Moje posty

W temacie:Wypłaty dywidend w 2014 r.

10 listopad 2014 - 21:21

Zestaw na długi weekend bo tych filmików jest na 4h oglądania.


W temacie:Klienci DM IDM S.A.

7 październik 2014 - 13:32

Spróbujcie się ogłosić na portalach poświęconym pozwom zbiorowym, może w ten spób szybciej uda się zebrać grupę, co i tak jest dopiero połową sukcesu.


W temacie:Libertarianizm czyli dlaczego Janusz KM

7 październik 2014 - 13:28

Ciekawe jak długo utrzyma się to rekordowe poparcie dla Korwina. Ale jeszcze bardziej mnie interesuje jakie zdanie ma sam Korwin na temat swoich wyborców :)


W temacie:LPP SA (LPP, LPP)

7 październik 2014 - 13:21

Póki co jest poniżej 10k.


W temacie:Libertarianizm czyli dlaczego Janusz KM

1 wrzesień 2014 - 6:49

Niesamowite jak w ostatnim czasie zaktywizowali się zwolennicy JKM :)

 

Również zgadam się z Bartoszem Kaniewskim. Wiele pomysłów jest ciekawych, ale są w taki sposób przekazane, albo tak odrealnione, że ciężko by było je wcielić w życie. 

Brakuje w tym wszystkim mocnego stąpania po ziemi.

 

Raczej sam JKM taką aurę wokół siebie tworzy. Przecież kiedyś Wipler to powiedział wprost: że te wypowiedzi JKM na temat kobiet czy Hitlera to tylko sposób na zaistnienie w mediach. Moim zdaniem na dłuższą metę chybiony, bo jak Korwin che byc traktowany poważnie to nie może się kojarzyć ze strasznym dziaduniem, tylko politykiem z konkretnymi pomysłami. A dzisiaj jak zapytacie kogoś na ulicy, z czym mu się kojarzy JKM, to co odpowie?