Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości


Bartosz_Kaniewski

Użytkownik od 19 cze 2014
Offline Ostatnio aktywny wrz 23 2014 13:37
-----

Moje tematy

Jastrzębska Spółka Węglowa SA (JSW, JSW)

27 sierpień 2014 - 10:35

JSW wczoraj zyskało 7,76%, przy 0,83% na plus WIG. Spółka traci r/r 53,03%, a od początku 2014 roku 39% na minusie. Ostatnie miesiące nie były za ciekawe dla akcjonariuszy JSW ale wczorajsza sesja przyniosła silne odbicie i powrót nadziei na częściowe odrobienie strat. Trzeba pamiętać, że w krótkim, jak i średnim / długim terminie jest w fazie spadkowej. Piszę o tym bo zastanawiam się czy aby wczorajsza sesja to nie wstęp do wzrostów?

Połączenie giełd w Warszawie i Wiedniu

1 lipiec 2014 - 14:10

Niby jesteśmy na dziesiątym miejscu ale jak popatrzy na pierwszą trójkę to lata świetlne nas dzielą. Władze naszej giełdy nie powinny kręcić nosem tylko przytargać giełdę wiedeńską pod nasze skrzydła i szukać następnych do kupienia. Inaczej ktoś nam ich sprzątnie z przed nosa.

 

Swoją drogą dlaczego wiedeń potrafił kupić trzy giełdy w budapeszcie, pradze i lublanie, a my skoro więksi i lepsi nic?


Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie