Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości


AMBRA S.A.

Użytkownik od 15 maj 2014
Offline Ostatnio aktywny lip 5 2016 12:33
-----

Moje posty

W temacie:AMBRA SA (AMBRA, AMB)

17 listopad 2015 - 10:21

Dzisiaj jedna z najgorszych sesji na Ambrze od początku notowań. Inwestorzy zawiedzeni niższym zyskiem za okres VII-IX 2015. Nie jest to jednak kluczowy kwartał dla spółki bo najwięcej zarabia pod koniec roku w IV kwartale kalendarzowym. Zarząd ma jeszcze czas by całoroczne wyniki były dobre. Być może kurs  przereagował, zobaczymy i ocenimy za kwartał.

 

Dokładnie. Wyniki za 4 kwartał kalendarzowy (nasze półrocze) opublikujemy 23 lutego 2016 r.


W temacie:AMBRA SA (AMBRA, AMB)

14 maj 2015 - 16:39

Dziękujemy bardzo za aktywny udział w naszym ostatnim czacie i za wszystkie ciekawe pytania! :-)

Z przyjemnością odpowiemy na kolejne, a już wkrótce Zarząd spotka się z Państwem osobiście w Karpaczu na Konferencji WallStreet - serdecznie zapraszamy na nasze stoisko :-)


W temacie:AMBRA SA (AMBRA, AMB)

19 luty 2015 - 10:54

Dziękujemy wszystkim Państwu za udział w czacie - zawsze cieszą nas liczne i ciekawe pytania :_)

Zapis czata można przeczytać na stronie SII:

 

http://www.sii.org.p...015.html#ak8595

 

i na naszej stronie:

 

http://www.ambra.com...014-2015-XOl2af

 

 

Co do pytań Pana Zdzisława powyżej:

 

- Sprzedaż Cydru Lubelskiego podlega pewnej sezonowości, niemniej jednak nie zapominamy o nim w okresie jesienno-zimowym  - marka jest sponsorem trasy koncertowej "Spragnieni Lata", której zimowa edycja w kilku miastach Polski właśnie się zakończyła. Cydr Lubelski był też obecny w grudniu na klubowych imprezach mikołajkowych, jarmarkach przedświątecznych i świątecznych targach designu WZORY, dzięki czemu nie pozwalamy konsumentom zapomnieć o Cydrze :-) A noworoczny toast Cydrem? Czemu nie? :-)

 

- Obecnie nie ma w planach zmiany w polityce dywidendowej Spółki i - jak powiedział Prezes Ogór w trakcie czata - Zarząd będzie rekomendował dywidendę za bieżący rok obrotowy wyższą niż za poprzedni rok, niemniej jednak na dziś nie jest planowany skokowy wzrost dywidendy na kolejne lata.