Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości


Adrian Mackiewicz

Użytkownik od 8 maj 2014
Offline Ostatnio aktywny Wczoraj, 16:44
-----

Moje posty

W temacie:Propozycja do portfela SII

4 wrzesień 2017 - 13:46

Dziękuję za propozycję, zakładam jednak, że chodziło o Stalprodukt. Sam od dłuższego czasu przyglądałem się tej spółce. Niestety wyniki za II kw. były mocno rozczarowujące, słabsze rok do roku i poniżej konsensusu (co jest widoczne po luce spadkowej na wykresie) http://www.infostref...nsus-pap-tabela.

 

Jeśli mamy rozważyć tę propozycję do kolejnej sondy będę prosił o przedstawienie kilku argumentów za tą inwestycją, przy czym prosiłbym o nieograniczanie się wyłącznie do analizy technicznej.


W temacie:Propozycja do portfela SII

4 wrzesień 2017 - 13:42

Dziękuję za propozycję. Również zwróciliśmy uwagę na tę spółkę w ostatniej sondzie do Portfela SII: http://www.sii.org.p...ii.html#ak11796. Od momentu opublikowania sondy kurs akcji szybko zrealizował zakładany przez nas TP. Przy obecnej cenie raczej nie zdecydujemy się na ewentualny zakup spółki do segmentu własnego.


W temacie:Propozycja do portfela

4 wrzesień 2017 - 13:37

Dziękuję za propozycję. Akcje Ambry posiadamy już w długoterminowym segmencie i jesteśmy zadowoleni z tej inwestycji. Nie zamierzamy jednak zwiększać zaangażowania w spółce.


W temacie:VISTULA - analiza po raporcie za 2016 - HELP

17 marzec 2017 - 16:53

Jeśli na trwałe wyjdą powyżej 3,40 zł (a na koniec dzisiejszej sesji wygląda to całkiem ładnie) to stop na poziomie 3,20 zł wydaje się bezpieczny. Jeśli rzeczywiście mielibyśmy do czynienia z nowym impulsem wzrostowym to cena nie powinna spaść poniżej 3,40 zł w najbliższym czasie (chyba, że na krótko/cieniem dolnym).

 

A jak pozostali forumowicze? Też jesteście technicznymi optymistami w przypadku Vistuli?


W temacie:VISTULA - analiza po raporcie za 2016 - HELP

17 marzec 2017 - 13:46

Dla mnie najważniejsze poziomy na wykresie Vistuli to 3 zł od dołu i 3,40 zł od góry. Wybicie powyżej 3,4 zł otwiera drogę do 3,6 zł, ale na Vistuli liczyłbym w tym pozytywnym scenariuszu na dojście do 3,8 zł. W końcu mamy trend wzrostowy, więc chciałbym zobaczyć nowy szczyt na wykresie ;)