Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości


Jacek Regulski

Użytkownik od 13 mar 2014
Offline Ostatnio aktywny lut 4 2015 14:03
-----

Moje posty

W temacie:Dom Maklerski BOŚ

4 luty 2015 - 14:03

Może dla wielkich inwestorów jak Panowie wcześniej boś jest za słaby ale nikt was nie trzyma na siłę. Ja mam rachunek co prawda na firmę ale chyba nie różni się wiele od standardowego dla indywidualnego inwestora i na moje skromne potrzeby jest ok.

Mam oczywiście rachunki teżw innych biurach i różnią się drobnostkami albo jeden ma to lepsze drugi to grosze i ostatecznie się zeruje.


W temacie:obligacje UboatLine - jak zmusić spółkę do wykupu

4 luty 2015 - 13:58

w tej spółce jest zamieszany wielki "obrońca" przedsiębiorców Pan Henryk Stokłosa?


W temacie:Pytanie o debiut giełdowy spółki

4 luty 2015 - 13:55

Nie jestem prawnikiem ale na rynku już trochę jestem i zwłaszcza na początku życia rynku NewConnect pojawiało się mnóstwo spółek które były dopiero co założone więc raczej chodzi o 3 lata lub jeśli krócej to całość.

 

Co do odwrotnego przejęcia czy jak to nazywasz fuzji jest to chyba tańsze wejście na giełdę niż spełniać po kolei wszystkie procedury GPW


W temacie:Promocja Urodzinowa SII - czyli jak............

14 styczeń 2015 - 10:08

No i? Czy rejestrowałeś się w ciągu ostatnim 5 lat gdziekolwiek w sieci? Jeśli nie to rychło w czas, jeśli tak to dlaczego takie zdziwko?


W temacie:Capital Market Games (CMG)

11 lipiec 2014 - 11:28

Na co trzeba być przygotowanym, co trzeba zabrać? Interesują mnie dyscypliny, bieganie i kolarstwo. Własny sprzęt czy jest na miejscu?


Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie