Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości


rabarbar

Użytkownik od 20 lut 2013
Offline Ostatnio aktywny lis 7 2017 10:03
-----

Moje posty

W temacie:Dom Maklerski BOŚ

14 październik 2014 - 8:29

Jeden użytkownik niezadowolony i z tego tematu wyszło łajno.

 

Na obronę DM bossa.pl powiem tak.

 

Klientem Bossy a wcześniej DM BOŚ Banku jestem znacznie dłużej od kolegi Bartka. Nie znaczy to oczywiście, że dzięki stażowi mam większe doświadczenie w korzystaniu z dostępnych instrumentów finansowych itp.

 

Chciałbym jednak zaznaczyć, iż kolega powołuje się na wynalazki typu "DeGiro". Ja mam swój wiek :) i może trące nieco prehistorią ale większych pieniędzy nie lubię powierzać podmiotom, nad którymi w razie draki nie mamy żadnej kontroli. Wyjazd do Amsterdamu w celu walki o ewentualny zwrot mojej własności mnie się nie nie bardzo widzi.

Amber... niby był w kraju i niewiele to zmienia ale jest przynajmniej w kogo rzucić kamieniem.

 

Jeśli chodzi o bosse, mam porównanie z innymi DM i wiem że jest to usługa niezawodna(dlatego z niej korzystam). Koszty oczywiście nieco wyższe niż u konkurencji ale równie dobrze możemy zaprotestować pod salonem Mercedesa i wykrzyczeć żądania obniżenia cen samochodów do tych np. z koncernu Fiata bo u nich taniej.

 

Po co ta frustracja???

 

Bartku, twój wpis z wylistowaniem minusów to jak najbardziej dobry ruch. Pokazuje elementy do poprawy dla DM i podkreśla problem kosztów związanychy z inwestowaniem(może dzięki temu bossa obniży prowizje...) ale druga strona również ma prawo do odniesienia się do tych zarzutów.

 

Jednak twój ostatni wpis to chyba lekka przesada. Zamiast tracić czas na ciąganie się po sądach nie lepiej go spożytkować na inwestycje?


W temacie:Libertarianizm czyli dlaczego Janusz KM

15 wrzesień 2014 - 20:35

Dla mnie to idiota z umiejętnością wysławiania się. Wybaczcie, ale Hitler też miał swoich zwolenników. Również miał swój "rewolucyjny" pomysł na gospodarkę. Wiem, że jest wolność słowa i poglądów ale Ludzie! Opamietajcie się! Przecież popieranie takiego kretyna nie najlepiej o Was świadczy.

W temacie:PZ Cormay SA (Cormay, CRM)

8 wrzesień 2014 - 15:50

Jestem w spółce od 12 zł. Straty są dotkliwe. Mnie tylko zastanawia, czemu fundusze tak późno pozbyły się Tuory...

Co do dalszej strategii dla spółki, również jestem bardzo zainteresowany. Ciekawe czy będzie rewolucja, czy jednak kontynuacja polityki. Moim zdaniem, przydałoby się uspokojenie w firmie, może jakaś dywidenda.