Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Propozycja do portfela SII: DELKO S.A.


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 underground

underground

    Początkujący Inwestor

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 9 czerwiec 2017 - 14:42

Chciałbym zgłosić do portfela SII spółkę DELKO S.A.

Spółka osiagająca regularnie bardzo dobre wyniki finansowe. Spółka niedawno dokonała przejęcia, które wydaje się dobrym posunięciem. Zysk netto za I kw. 4,5 mln zł, co przy kapitalizacji na poziomie 63 mln zł pozwala założyć, że na tle rynku spółka charakteryzuje się stosunkowo niski wskaźnikami wyceny. Spółka rozwija własną sieć franczyzową.

 

Technicznie spółka w długoterminowym trendzie wzrostowym. Ostatnia korekta zatrzymała się na linii trendu i przy zniesieniu Fibonacciego.

W ostatnim okresie sporych zakupów umożliwiających przekroczenie progu 25 % akcji dokonywał Prezes Zarządu. Transakcje dokonywane na rynku po cenie zbliżonej do obecnego kursu. Co pozwala mniemać na atrakcyjność obecnej wyceny rynkowej.

 


  • 0
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie