Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Propozycja: Procad

Procad PRD Portfel SII Inwestycja

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Jakub Grabowski

Jakub Grabowski

    Początkujący Inwestor

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 sierpień 2016 - 10:01

PROCAD SA zadebiutował (PRD) 15 stycznia 2007 roku jako 287 spółka notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych SA.

 

Spółka jest jednym z czołowych dostawców na rynku profesjonalnego oprogramowania komputerowego wspomagającego procesy projektowania (CAD). Rozwiązania oferowane przez PROCAD SA wykorzystywane są m.in. przez pracownie architektoniczne, inżynieryjne i mechaniczno-technologiczne. Oferta obejmuje również systemy operacyjne, oprogramowanie graficzne, biurowe oraz narzędziowe, a także specjalistyczny sprzęt komputerowy, stanowiący platformę dla oprogramowania CAD. Wdrażane przez spółkę systemy w głównej mierze oparte są na technologii światowego lidera, notowanej na amerykańskim NASDAQ spółki Autodesk Inc.

 

Strona spółki: http://www.procad.pl/

Relacie inwestorskie: http://www.procad.pl/inwestorzy/

 

Akcjonariat: http://stooq.pl/q/h/?s=prd

 

Ostatni raport nie błysną jednak było to spowodowane przez DES ART jest to w raporcie w tabeli ze spółkami zależnymi. W przyszłym kwartale powinno to zamienić się w zysk.

 

Kurs dodatkowo zdrenowany rezygnacją z dywidendy - spowodowane chęcią uzyskania dotacji 4,484 mln zł na rozwój Centrum Badawczo-Rozwojowego (Link) Nazwa projektu to: POIR.02.01.00-00-0121/15

 

We wrześniu odbywają się targi procad expo oraz 25 lecie firmy http://procadexpo.pl/

 

Target: long


  • 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: Procad, PRD, Portfel SII, Inwestycja