Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

"Aby wyskoczyć potrzeba najpierw kucnąć"

kopex

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 ludarek

ludarek

    Początkujący Inwestor

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 4 marzec 2016 - 19:39

witam

chciałbym przedstawic propozycje do portfela SII spólki kopex . Spółki przez wielu uznanej za bankruta nie mniej jednak jest spółką mającą wieloletnie tradycje w kraju i zagranicą jak również swój "Brand". 

W niedalekiej przeszłosci spólka opublikowała ogromną stratę w wysokosci 500 mln złotych. Dla przedsiębiorstwa wartego 2 miliardy jest to suma niebagatelna, natomiast uwarzam że spółka została podstawiona pod scianą i została na niej wymuszona restrukturyzacja, kolejnym plusem jest zmiana prezesa i dyrektora finansowego (moim zdaniem ludzie ci negatywnie wpływali na restrukturyzacje spółki).

Dodam jeszcze że spólka jest łakomym kąskiem dla konkurencyjnego Famuru który 2 lata temu oferował 2 akcje za jedną kopexu (czyli przy obecnym kursie ponad 3 pln)

Reasumując giełda nie lubi  niepewnosci (dyskontuje zle lub dobre wiadomosci) i jezeli w pierwszym półroczu powstanie polska grupa górnicza firma otrzyma nowe zlecenia i wejdzie w ścieżkę wzrostów przychodu i zysku (oczywiscie po dobrze przeprowadzonej restrukturyzacji ) 


  • 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: kopex