Drogi Użytkowniku, przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze Ciebie z serwisów internetowych Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach analitycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na używanie przez nas cookies powinieneś zablokować ich zapisywanie na swoim urządzeniu zmieniając ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić tę stronę. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookies i przetwarzania danych osobowych, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i zasadami dotyczącymi plików cookies. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosów

Komentowanie Artykułów

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Chiefmike

Chiefmike

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

Napisany 11 sierpień 2015 - 19:23

Nie mogę komentować Artykułów na stronie SII dawniej było to możliwe teraz trzeba zakłądać dodadkowe konto G,F, etc. ?

• 0

#2 Krzysztof Kosz (SII)

Krzysztof Kosz (SII)

• Root Admin
  • PipPip
  • 10 postów

Napisany 1 wrzesień 2015 - 16:13

Zgadza się, celowo wyłączyliśmy możliwość pozostawiania anonimowych komentarzy. Liczymy na to, że podniesie to jakość prowadzonej dyskusji.

Obecnie pozostawienie komentarza wymaga założenia konta w systemie Disqus lub zalogowania się za pomocą Google, Facebook-a lub Twitter-a.

#3 Chiefmike

Chiefmike

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

Napisany 2 wrzesień 2015 - 15:33

Nie chodzi mi o Anonimowe komentarze. Tylko o to, że po zalogowaniu się na strone SII nie mogę dodawać komentarza jako członek SII. Tylko jeszcze muszę się dodatkowo logować poprzez zewnętrzne platformy - na których nie mam i nie chcę mieć konta.

Dlaczego nie mogę zalogować się loginem i haslem SII ?

• 0

#4 Arek J.

Arek J.

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisany 3 wrzesień 2015 - 9:06

Zgadza się - powinna być możliwość komentowania dla zalogowanych userów SII !

• 0

#5 Krzysztof Kosz (SII)

Krzysztof Kosz (SII)

• Root Admin
  • PipPip
  • 10 postów

Napisany 3 wrzesień 2015 - 15:10

Ten pomysł też nam się podoba. Na ten moment niczego nie obiecujemy, ale jeśli takie rozwiązanie będzie możliwe to będziemy chcieli je mieć.

#6 Chiefmike

Chiefmike

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

Napisany 4 wrzesień 2015 - 10:39

A dlaczego ma być nie możliwe ?

Komentarze do artykułu można powiazać z forum.

Logowanie danymi SII też nie powinno być problemem.

• 0

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie