Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Pomóżcie znaleźć inwestora

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 sebastianwijas@gmail.com

sebastianwijas@gmail.com

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 5 sierpień 2015 - 21:42

Cześć wszystkim,

Problem jest w skrócie prosty. Mam pomysł na biznes w branży IT. Oczywiście brakuje pieniędzy :)

Oprócz samych pieniędzy, nawet nie wiem czy nie bardziej, potrzebuję grupy osób znających się na IT i marketingu.

Dajcie mi jakieś wskazówki jak dotrzeć do osób, które chciały by wejść do współpracy.

Może znacie inwestorów pasujących do moich "wymagań"?

Czy są jakieś dobre publikacje, książki, strony internetowe gdzie powinienem szukać pomocy?

Pozdrawiam

• 0

#2 Chiefmike

Chiefmike

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

Napisany 11 sierpień 2015 - 19:25

Strony Internetowe, Stowarzyszenia, VC, PE, Anioły Biznesu, Dotacje, Pożyczki itp.

Oczekujesz, że ktoś z foru (ulicy) załatwi Ci kasę na Biznes ? Z takim podejsćiem nie ruszysz nigdy z miejsca.

• 0

#3 xplus

xplus

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 8 grudzień 2015 - 13:50

poprzednik dobrze to ujął

Edytowany przez xplus, 8 grudzień 2015 - 13:54 .

• 0

#4 adamus

adamus

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 7 marzec 2016 - 13:33

Na pewno nie zdawaj się na książki i internet (powiedział człowiek udzielający rady na forum internetowym). Masz rację, ze brak kapitału to jedno, a brak godnych zaufania współpracowników może być jeszcze bardziej bolesny. Spróbuj najpierw opracować plan biznesowy i określić, jakiego typu specjalistów szukasz. O dofinansowaniu wspomniał już mój przedmówca. Co do samej działalności, w ogóle jej nie precyzujesz, więc ciężko udzielić jakichś konretnych porad. Mój kolega zabierał się swego czasu za otwarcie własnego sklepu internetowego i w tym celu sam zatrudnił sie w jednym, żeby sprawdzić jak to wygląda od środka. To może skrajny przypadek, ale na pewno bardziej liczy się tu doświadczenie niż  wiedza z książek.

• 0

#5 paol

paol

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 13 maj 2016 - 11:35

adamus Twój kolega zrobił bardzo mądrą rzecz.. Dowiedział się jak to wygląda od kuchni i faktycznie jest to dużo bardziej skuteczne i przynoszące znacznie lepsze korzyści. Pewnie, że można się dokształcać w internecie lub czytając książki, jednak nic tak nie uczy jak praktyka. Wiem z własnego doświadczenia.

• 0

#6 kamilidzik

kamilidzik

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Zainteresowania:IT, finanse, dietetyka

Napisany 13 maj 2016 - 15:54

Nie zgodzę się. Kiedy dochodzi do praktyki, warto już coś wiedzieć, być chociaż trochę w temacie. Dokształcanie się i czytanie książek na pewno nie zaszkodzi.

• 0

#7 Piotr PM

Piotr PM

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Zainteresowania:e-commerce, nieruchomości inwestycyjne, rynek kapitałowy, osiągnięcia i sposób funkcjonowania innych kultur

Napisany 30 maj 2016 - 21:32

Odezwij się, jeżeli nadal chcesz coś zrobić. Wiem jak Ci pomóc.

• 0