Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Inwestycje dokonywane przez inwestorów indywidualnych

ANONIMOWA ankieta do pracy magisterskie KRÓTKA

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 AgataUE

AgataUE

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 28 kwiecień 2015 - 11:53

Szanowni Państwo,
Jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest uzyskanie informacji na temat inwestycji dokonywanych przez inwestorów indywidualnych. Zebrane w ten sposób dane pomogą mi w dokonaniu analizy, która zostanie zawarta w mojej pracy magisterskiej. Z uwagi na chęć przedstawienia wiarygodnych i rzetelnych informacji, proszę o poważne potraktowanie poniższej ankiety oraz udzielenie szczerych odpowiedzi.
Ankieta ma charakter ANONIMOWY i jest bardzo krótka.

Link:
http://goo.gl/forms/INzO8ygYyE

Bardzo dziękuję za Państwa pomoc i poświęcony czas.

Edytowany przez AgataUE, 28 kwiecień 2015 - 11:54 .

• 0

#2 xplus

xplus

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 8 grudzień 2015 - 13:56

ciekawe czy duzo osób wypełniło ankietę :lol:

• 0

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie