Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

PYLON S.A

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
13 odpowiedzi na ten temat

#1 dzufi1

dzufi1

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 24 sierpień 2014 - 13:51

Witam :)

Przyglądam się tej spłce od dłuszego czasu, rozwija się przynosi małe ale stabilne zyski! Przed nimi budowa profesjonalnego zakładu produkcyjnego, prowadzą rozmowy odnośnie sprzedarzy w euro rtv agd , i co najciekawsze reaktywują markę UNITRA będą dla nich produkować zestawy głośnikowe !

Jakie waszym zadniem ta spółka może mieć perspektywy na przyszłość?

• 0

#2 Kret

Kret

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 13:35

O ile ja się orientuję to markę Unitra reanimuje spółka K-consult Sp. z o.o. http://www.kconsult.pl/  i chyba udało im się przejąć znak towarowy Unitry i prawdopodobnie spółkę akcyjną.

Nie wiem na ile znajdowanie podmiotów, które pod marka Unitra gotowe są sprzedawać swój produkt można nazwać reanimacją. Chociażby ich wzmacniacz Edward to produkt firmy  http://www.phonograph.pl/ 

Edytowany przez Kret, 18 listopad 2014 - 13:35 .

• 0

#3 dzufi1

dzufi1

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 19 listopad 2014 - 8:15

Tak masz racje renimuje Unitrę k consult ale pylon dla nich ma produkować zestawy głośnikowe sygnowane marką unitra i do sprzedarzy wejda od początku 2015r Na obecny moment weszli do EURO RTV AGD to też może bardzo wpłynąć na wyniki finansowe spółki:) Tym bardzie że 9-10.11 odbyło się audio show i pylon się tam cieszył ogromnym zainteresowaniem :) Sytuacja jest rozwojowa wydaje mi się że w przyszłośći ta spółka będzie bardzo dobrze odbierana przez inwestrów i cena kacji też wskoczy na odpowiedni poziom :)

wywiad z prezesem po audio show

http://stereoikoloro...2014-w.html?m=1

i zdjęcie klolumn dla unitry

http://www.kconsult....-tu-zabraknąć!/

• 0

#4 Kret

Kret

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisany 19 listopad 2014 - 8:26

To jeszcze wyjaśnij mi gdzie to jest w sprawozdaniach firmy: 

" 1. W ramach umowy o dofinansowanie nr UDA-POIG.08.02.00-14-197/13-00 dokonano wypłaty następujących środków:

- płatność zaliczkowa w kwocie 185.500,00zł przekazana na rachunek bankowy beneficjenta w dniach 03 grudnia 2013r. (157.675,00zł) oraz 25 listopada 2013r. (27.825,00zł);

2. Beneficjent złożył wniosek o płatność rozliczający otrzymana zaliczkę. Przedmiotowy wniosek został zatwierdzony 23 czerwca 2014r.;

3.Okres kwalifikowalności wydatków (realizacji Projektu) rozpoczął się w dniu 01 grudnia 2013r. i kończy się w dniu 31 sierpnia 2014r." 

Edytowany przez Kret, 19 listopad 2014 - 8:42 .

• 0

#5 dzufi1

dzufi1

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 0:09

A poproszę linka do tych informacji

• 0

#6 Kret

Kret

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 15:40

Po co link?

• 0

#7 dzufi1

dzufi1

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 23 listopad 2014 - 19:51

A to tajemnica ? Chce wiedzieć skąd te informacje ? I przeczytać całość albo napisz gdzie to się ukazało ?

• 0

#8 Kret

Kret

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisany 24 listopad 2014 - 6:46

To informacja z PARP-u chcesz więcej napisz do nich. Popisał się pod tym Dyrektor Radosław Runowski z Departamentu Wsparcia e-Gospodarki. I jeszcze:

"Beneficjent złożył trzy wnioski o płatność: 

- rozliczający otrzymaną zaliczkę (zatwierdzony w dniu 23 czerwca 2014r.);

- rozliczający otrzymaną zaliczkę wraz z refundacją na kwotę 73.015,00zł, wpłynął do PARP w dniu 29 października i obecnie podlega procedurze weryfikacji;

- wniosek o płatność końcową na kwotę 122.010,00zł w dniu 31 października 2014r. został złożony do RIF - Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw i podlega procedurze weryfikacji.

Zgodnie z aneksem nr 2 do Umowy o dofinansowanie okres kwalifikowalności wydatków (realizacji Projektu) rozpoczął się w dniu 01 grudnia 2013r. i skończył się w dniu 31 października 2014r."

A co znalazłeś?!!!! Chyba nie !!!

A tu na co PARP daje dofinansowanie    http://www.przeglad-...daje-od-czlonka

• 0

#9 dzufi1

dzufi1

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 25 listopad 2014 - 20:12

W ostatnim raporcie w opcji DOTACJE pojawiła się kwota 82 tyś może to jest c część tego dofinansowania ale nie jestem pewny ! Nie znalazłem w raportach rozliczenia tego projektu ! No ale to też nie znaczy że że coś mataczą ! Zobaczymy po zakończeniu tego projektu !

• 0

#10 Kret

Kret

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisany 26 listopad 2014 - 6:37

No nie, nie mogą, skąd przecież są pod nadzorem GPW i KNF  :D

• 0

#11 dzufi1

dzufi1

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 2 grudzień 2014 - 22:20

Ciekawe czy w ogóle dostrzegasz jakieś pozytywy tej spółki?

• 0

#12 dzufi1

dzufi1

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 25 styczeń 2015 - 11:54

http://newconnect.pl...dex=PYL&id_tr=1

Pylon S.A. - informacja pokontrolna dotycząca realizacji projektu unijnego B2B
W nawiązaniu do raportu EBI 19/2013 i 22/2013, Zarząd Emitenta informuje o uzyskaniu pozytywnego wyniku kontroli przeprowadzonej przez Regionalną Instytucje Finansującą i przekazanie jej wyników do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z pozytywną rekomendacją. 

Więcej informacji znajduje się w załączniku.

Podstawa prawna
Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Tak się martwiłeś że mataczą i i wyprowadzają pieniądze pozyskane z dotacji :):):)

• 0

#13 Kret

Kret

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 65 postów

Napisany 25 styczeń 2015 - 20:23

Pytanie brzmiało gdzie i jak zaksięgowali te kwoty? Skoro nie rozumiesz pytania może wróć do podstawówki a naganiać możesz wszędzie nie tylko na portalu SII.

• 0

#14 dzufi1

dzufi1

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 26 styczeń 2015 - 13:04

Ty chyba nie wiesz jak wygląda naganianie heheh :) Idz na bankiera tam na każdej spółce jest mnóstwo naganiaczy ! Wtedy zobaczysz jak to wygląda bo nie wiesz :) A jeżeli chodzi o zrozumienie pytania  to wróć do pierwszego postu jakie ja tam zadałem pytanie i jak ty na nie odpowiedziałeś !

A konkretnie to może SII odpowie na twoje pytanie ! I wtedy problem zostanie rozwiązany sam jestem ciekawy !Ja nie wiem dlaczego tego nie ma w raportach ! Ale skoro jeżeli kontrola przeprowadzona przez Regionalną Instytucje Finansującą wyszła pozytywnie to chyba jest ok

• 0