Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Komunikacja na rynku Catalyst

catalyst obligacje

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Kamil Kowalczyk

Kamil Kowalczyk

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 75 postów

Napisany 3 lipiec 2014 - 10:48

Bardzo ciekawy tekst na temat komunikacji na rynku Catalyst. Giełda powinna się wziąć i kreować jakieś standardy ;/

http://www.sii.org.p...yst.html#ak7786

• 0

Lepiej jest mieć częściowo rację, niż być całkowicie w błędzie.” – Warren Buffett

#2 Alina K.

Alina K.

Inwestor zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisany 3 lipiec 2014 - 11:02

tak jak jest w tekście ja też mam dystans do tego rynku bo właśnie trafiłam nieszczęśliwie na spółeczkę która zbankrutowała i niby właściciele obligacji są spłacanie jako pierwsi a akcjonarusze są daleko z tyłu to i tak jeszcze ani widu ani słychu o zwrocie a trwa już rok

wiem, że rynek ciekawy ale nie wejdę już nigdy w żadne maleństwo bo to niepewny biznes, na akcjach widać że się coś dzieje i można ze stratą sprzedać (chociaż próbować) przez niską płynność na catalyst jak ze spółką coś się źle dzieje obserwujemy tylko jak pochylnią w dół spadamy!

Edytowany przez Alina K., 3 lipiec 2014 - 11:54 .

• 0

#3 Kamil Kowalczyk

Kamil Kowalczyk

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 75 postów

Napisany 8 lipiec 2014 - 11:25

Powinien powstać jakiś indeks/lista podmiotów, które piętnują i nagradzają spółki źle i dobrze się komunikujące na tym rynku. Zresztą też my jako inwestorzy powinniśmy siędomagać lepszej komunikacja bo jeśli jej nie potrzebujemy chociaż uważamy żę powinna być ale nie dajemy tego do zrozumienia to co się spółka będzie wysilać.

• 0

Lepiej jest mieć częściowo rację, niż być całkowicie w błędzie.” – Warren Buffett

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: catalyst, obligacje