Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Dom Maklerski BZWBK

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
9 odpowiedzi na ten temat

#1 Tomasz Bujak

Tomasz Bujak

Rekin giełdowy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów
  • Miejscowość:warszawa

Napisany 20 grudzień 2007 - 20:18

Generalnie było bardzo żle dopóki była hossa ale od niedawna są milsi i bardziej pomocni. Nie zmienia to faktu iż mysle o zmianie biura, złe wrazenie z pierwszych 9 miesiecy pozostało.W BZ WBK jestem od lat i bardzo sie pogorszyło. Niestety jeżeli w sklepach ta obsługa sie nieznacznie poprawiła w miom biurze filiach na płd Polski i poprzez telefon jest nieciekawie. Obsługa jest słaba i mało profesjonalna :(
Platforma kilkanaście razy zawiodła w tym roku domyślcie się w jakich momentach. Dwa dni temu zawiesiło mi sie zlecenie musiałem zadzwonić i recznie poprawili. Kurs zdążył się osunąć o ponad 2%!
  • 0

#2 Krzysztof Stojek

Krzysztof Stojek

Inwestor zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów
  • Miejscowość:Legionowo

Napisany 20 grudzień 2007 - 20:29

A w rankingu w gazecie fores tak ladnie wypadł, i tak ladnie go reklamują, tylko bardziej chyba trzeba zwrócic uwagę na ranking z obslugi klientów, podobno Milenium wypada najlepiej, zaraz po nim jest mbank. (Moja wiedza jest z gazety, stoje przed wyborem domu maklerskiego)
  • 0

#3 Janusz Miernik

Janusz Miernik

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 31 styczeń 2008 - 22:27

jestem w mbank już 2 lata ale nie jestem zadowolony, też są zawieszenia transakcji, nie ma pełnej statystyki mojego portfela, jest tylko historia zleceń i historia transakcji no i to co mnie zniechęca najbardziej to brak możliwości grania kontraktami, też myślę o zmianie biura, myślałem właśnie o BZWBK
  • 0

#4 Sebastian Fidura

Sebastian Fidura

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Wyszków

Napisany 3 luty 2008 - 13:44

Korzystałem eMaklera w mBanku, ale tak jak kolega wyżej wspomniał, ograniczenia związanez zakupem jednostek innych niż akcje i obligacje były bardzo drażniące. Poszedłem więc do źródła, czyli do DI BRE i tam otworzyłem rachunek studencki. Posiadam go zaledwie od stycznia, ale jak dotąd jestem zadowlony. Jedyny minus, który zauważyłem to brak dostosowania panelu internetowego do przeglądarek innych niż IE. Po pracy zajmuję się tworzeniem stron internetowych, dlatego też siedzę dość głęboko w tematyce przeglądarek,tak więc jest to duży minus w mojej ocenie.

Pozostałe elementy działają poprawnie, a przynajmniej nie zauważyłem innych mankamentów w przeciągu tak krótkiego czasu.

Aha, jeszcze odnośnie samej obsługi w POK. Na podpisanie umowy umówiłem się z telefonicznie, na godz. 17.00. Stawiłem się punktualnie, niestety okazało się człowiek, z którym miałem podpisać umowę, zapisał na tą samą godzinę dwóch klientów. Gdyby nie szybka reakcja pewnej bardzo miłej pracownicy biura, zapewne spędziłbym tam o wiele więcej czasu niż zakładałem :)
  • 0

#5 Jarosław Król

Jarosław Król

Inwestor zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisany 11 luty 2008 - 16:13

brak dostosowania panelu internetowego do przeglądarek innych niż IE.

Czy to niedostosowanie polega na całkowitym braku możliwości poruszania sie i inwestycji w panelu, czy "tylko" rozjechanie się panelu? Jeśli panel działa poprawnie tylko pod IE, to gdzie tu bezpieczeństwo?
  • 0

#6 Noname

Noname

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisany 11 luty 2008 - 22:57

Czy to niedostosowanie polega na całkowitym braku możliwości poruszania sie i inwestycji w panelu, czy "tylko" rozjechanie się panelu? Jeśli panel działa poprawnie tylko pod IE, to gdzie tu bezpieczeństwo?

Korzystałem, co prawda jakiś czas temu (~1rok) z DM BZWBK via Firefox i nie miałem z tego co pamiętam żadnych problemów w tym względzie. Osobiście nie mogę sformułować także innych zarzutów odnośnie tego DM.
  • 0

#7 Sebastian Fidura

Sebastian Fidura

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Wyszków

Napisany 13 luty 2008 - 21:48

Panel DI BRE w ogóle nie daje możliwości działania w przeglądarce inne niż IE6+. Czyli nie ma mowy o zalogowaniu się, nie wspominając o przeprowadzeniu jakichkolwiek operacji.

P.S. Dopiero teraz zauważyłem, że temat dotyczy DM BZWBK, anie biur ogółem. Już nie te oczy... :)
  • 0

#8 Tomasz Bujak

Tomasz Bujak

Rekin giełdowy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów
  • Miejscowość:warszawa

Napisany 26 luty 2008 - 14:49

intencją było aby porozmawiac ogolnie o biurach wiec im wiecej tym lepiej! :)
  • 0

#9 JACEK CICHOWSKI

JACEK CICHOWSKI

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 18 maj 2011 - 10:54

Witam,

mam BARDZO WAŻNĄ informację dla osób mających rachunek w DM BZWBK .

6 maja 2011r DM BZ WBK bez WIEDZY swoich klientów !! zamknął WSZYSTKIE oczekujące na realizację zlecenia .....i wystawił je ponownie ale z datą realizacji ....od 6 maja 2011 !
Jeżeli więc ktoś miał jakieś zlecenie kupna wystawione z wcześniejszą datą to.......w wyniku akcji DM BZWBK stracił swoją kolejkę w arkuszu zleceń GPW i wylądował na końcu kolejki....

OCZYWIŚCIE DM BZWBK nic o tym fakcie nie poinformował swoich klientów... :lol: i NADAL ten fakt ukrywa....!!

...w moim przypadku jestem w z tego powodu w plecy kilka tysi...

Gram głównie na DT i miałem np. ustawione zlecenia kupna na NG jeszcze w grudniu 2011 i styczniu 2011.
Były one pierwsze w kolejności realizacji na poziomach 18,17,16,15,14 groszy..

Ponieważ na okrągło śledzę notowania zdziwiło mnie, że mimo, że od 6 maja realizują się zlecenia kupna NG po 18 groszy moje jakoś się nie realizuje i znikło z arkusza pojedyńczych zleceń w Onecie.

Cały czas było jednak w zleceniach kupna w Inwestor online DM BZWBK....co więcej z oryginalną data złożenia zlecenia...?!!

Zacząłem od razu drążyć temat w Biurze maklerskim i rzecznika tego biura...i po 5 mailach...właśnie dzisiaj dostałem odpowiedź...:)

Moje zlecenie kupna NG nie zrealizowało się tak jak powinno jako pierwsze po 6 maja ...lecz dopiero 2 200 000 akcji później...uniemożliwiając mi obrócenie nimi po 19 groszy 2 razy w ciągu tygodnia....

Podobno mieli awarię i wszystkie zlecenia od nowa wprowadzili na giełdę ale....z data od 6 maja 2011 !!
i WSZYSTKIE zlecenia spadły na koniec kolejki w arkuszu zleceń oczekujących.....

OCZYWIŚCIE nie ma o tym, żadnej informacji NIGDZIE na stronach BIURA MAKLERSKIEGO....!!

SKANDAL !!! Pól roku wcześniej wystawiłem zlecenia blokując sobie kasę i akcje a BM BZWBK samo sobie modyfikuje moje zlecenie i nawet nie raczy o tym poinformować !!

W taki to sposób wszystkie moje zlecenia spadły na sam koniec w realizacji arkusza transakcji GPW.....

...Sprawdźcie swoje zlecenia bo z tego co wiem problem jest POWAŻNY...
  • 0

#10 Artur Garus

Artur Garus

Inwestor zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisany 20 październik 2011 - 20:42

Jacek Twoja sprawa już z kilku miesięcy wstecz, ale jeśli nie walczyłeś o coś w ramach przeprosin to może jeszcze można spróbować, ja również mam rachunek w BZWBK i również miałem problem kilka miesięcy w tył, jednak chodziło o problem z platformą i nie mogłem składać zleceń przez kilka minut, po wymianie kilka wiadomości otrzymałem od nich upust który mnie zadowolił.
  • 0