Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

co sądzicie o afecie podsłuchowej

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
26 odpowiedzi na ten temat

#21 teleri

teleri

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Muzyka i ekonomia

Napisany 28 sierpień 2014 - 8:29

Afera dla zwiększenia sprzedaży gazety...

• 0

#22 Bartosz_Kaniewski

Bartosz_Kaniewski

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisany 28 sierpień 2014 - 8:59

Może i na tym zyskała gazeta ale to chyba nie oni zainicjowali całą zabawę w instalowanie podsłuchów...

• 0

#23 Szymon Bartnik

Szymon Bartnik

Inwestor zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Miejscowość:Lublin

Napisany 28 sierpień 2014 - 13:38

Tak naprawdę kto by to nie był to już chyba niezbyt istotne.. Ważny jest już skutek i jakie są wnioski z tej sytuacji

• 0

Człowiek ma tylko jedną broń do walki ze swoimi pomyłkami – własny rozum Ludvik von Mises

#24 dadaria bakala

dadaria bakala

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 2 grudzień 2014 - 11:29

Afera, afera i po aferze... Wszystko zamiecione pod dywan i żyjemy dalej, a nie powinniśmy... Wyżej ktoś napisał, ze nikt się z nami nie liczy, ale jak ma się liczyć, skoro sami z sobą się nie liczymy

• 0

Chy­ba właśnie po tym można poz­nać ludzi nap­rawdę sa­mot­nych... Zaw­sze wiedzą, co ro­bić w deszczo­we dni.

#25 renton

renton

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów
  • Miejscowość:KRK
  • Zainteresowania:snowboard, mtb, hiking

Napisany 12 grudzień 2014 - 20:32

przynajmniej się dowiedziałem co politycy sądzą o Polsce, Polakach i jak traktują swoje obowiązki.

• 0

mój sposób na rynek: Giełdowy Wizjer Rentona

#26 BartZ

BartZ

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 31 grudzień 2014 - 1:52

Myślę, że nie tylko w Polsce politycy się tak zachowują w kuluarach.

• 0

#27 adamus

adamus

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 7 marzec 2016 - 13:52

Ciekawie jest sobie poczytać prasę zagraniczną pod kątem obrazu Polski. W naszych opiniach przeważnie przewija się brak wiarygodnosci, słabość polityczna i gospodarcza kraju, a do tego politycy, o których większość ma niezbyt pochlebne mniemianie. Mam wrażenie że prasa zagraniczna nie jest wyczulona na te niuanse i kiedy np. czytam o nowym śledztwie w sprawie katastrofy smoleńskiej, to jest to po prostu relacja suchych faktów bez żadnej demagogii i obrzucania się błotem z prawa na lewo i odwrotnie. Wtedy wydaje mi się (przez moment), że żyję w normalnym kraju.

• 0

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie