Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

numer członkowski

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Adzia1986

Adzia1986

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 maj 2014 - 18:39

witam. Zapisałam sie do sii 24.05.2014 i wysłałam opłatę , kiedy otrzymam numer członkowski

• 0

#2 Beata Romaniewicz

Beata Romaniewicz

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 26 maj 2014 - 12:11

Witam,

numer członkowski nadawany jest następnego dnia roboczego po zarejestrowaniu wpłaty

• 0

#3 Jakub Ciepiela

Jakub Ciepiela

Rekin giełdowy

• Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisany 28 maj 2014 - 13:10

witam. Zapisałam sie do sii 24.05.2014 i wysłałam opłatę , kiedy otrzymam numer członkowski

Zgodnie z tym co zostało napisane powyżej. Już kilka dni po opłaceniu składki zostaje nadany numer członkowski, który umożliwia m.in. korzystanie ze zniżek w DM. Skoro mówimy o 24.05 to już wszystko powinno być ok. Zachęcam również do kontaktu: biuro@sii.org.pl

• 0

#4 Jacek Salamon

Jacek Salamon

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 0:29

A może już czas na jakieś karty członkowskie wraz z tym numerem?

• 0

#5 Jakub Ciepiela

Jakub Ciepiela

Rekin giełdowy

• Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisany 21 grudzień 2015 - 10:04

Były kiedyś wydawane karty członkowskie ale nie było dla nich zastosowania.

• 0

#6 seba1910

seba1910

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 19 lipiec 2017 - 22:04

Witam,

Wysłałem opłatę natychmiastową za członkostwo w kwocie 79zł . Minęło 3 dni ... Członkostwo jest nadawane po zaksiegowaniu kwoty . Kwota już dawno jest na koncie Stowarzyszenia. Wysłałem e mail oraz dzwoniłem ... Zero odzewu .... Moim zdaniem to jakies nieporozumienie jest . Chciałem zmniejszyć prowizję w Biurze Maklerskim, ale jak widzę olewka na całego ze strony Stowarzyszenia..

Proszę o jakąś interwencję

Edytowany przez seba1910, 19 lipiec 2017 - 22:04 .

• 0

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie