Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

EURUSD

eurusd

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Jakub Ciepiela

Jakub Ciepiela

Rekin giełdowy

• Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisany 4 marzec 2014 - 0:29

Obecna sytuacja polityczna na świecie nie zachęca bo można obudzić się z ręką w nocniku dlatego postanowiłem przyjrzeć na spokojnie będąc obok rynku sytuacji na parze eur/usd w szerszej perspektywie.

Jak widać na załączonej grafice ewentualna woja na Ukrainie może być cynglem do odpalenia spadków i wtedy nawet 1.34 albo i niżej jest możliwe. Co myślicie o takiej perspektywie? Czas jest odpowiedni... Gdyby to się zrealizowało i zobaczylibyśmy 1.34 to pojawia się kolejna formacja i silne sygnały aby zobaczyć jeszcze niższe poziomy ale to za jakiś. W obecnej sytuacji przewidywanie w takiej perspektywie jest nierozsądne.

Załączone miniaturki

• eurusd_tygodniowy.png

• 0

#2 arjaq

arjaq

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisany 25 kwiecień 2015 - 10:55

Z tego, co mnie wiadomo, EURUSD do końca roku ma osiągnąć wartość 1 lub poniżej. I póki co scenariusz się sprawdza od dłuższego czasu. Oprócz Ukrainy dochodzi Grecja i mocny trend wzrostowy dolara, którego w tym tygodniu nie powstrzymały nawet nie najlepsze dane z USA. To tak moim zdaniem, a na krótkich EURUSD już trochę zarabiam. BUY tylko na bardzo słabych newsach z USA albo wyjątkowo mocnych danych z EU i pamiętać o stop lossie, najlepiej ustawionym powyżej ceny kupienia od razu jak wzrośnie. Takie jest moje zdanie.

• 0

#3 Stan

Stan

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisany 21 maj 2015 - 21:51

Sytuacja na dzis:

28vg7f4.png

• 0