Drogi Użytkowniku, przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze Ciebie z serwisów internetowych Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach analitycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na używanie przez nas cookies powinieneś zablokować ich zapisywanie na swoim urządzeniu zmieniając ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić tę stronę. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookies i przetwarzania danych osobowych, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i zasadami dotyczącymi plików cookies. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Problem Z Logowaniem Przez Firefox

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Jakub Makowski

Jakub Makowski

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 61 postów

Napisany 3 marzec 2014 - 16:31

Witam, wszystkich forumowiczów. Jeden z pierwszych postów pragnę skierować do administratorów forum ponieważ mam problem z logowaniem się przez Firefoxa, wpisuję login i hasło, strona się odświeża i nic. W IE udaje się bez problemów. Proszę o pomoc czy taki błąd jest tylko u mnie czy to jakaś blokada na forum.

Pozdrawiam serdecznie

• 0

#2 Jakub Ciepiela

Jakub Ciepiela

Rekin giełdowy

• Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisany 3 marzec 2014 - 18:01

Witam,

czy po odświeżeniu pojawia się jakiś komunikat? Proszę usunąć "ciasteczka".

Testowałem przed chwilą logowanie za pomocą: IE. Chrome, FF i Opery. Loguje się bez problemu.

• 0

#3 Jakub Makowski

Jakub Makowski

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 61 postów

Napisany 5 marzec 2014 - 12:44

Tak, działa wszystko. Odpaliłem ponownie przeglądarkę i już działało. U mnie się pewnie coś przywiesiło.

• 0

#4 jose65

jose65

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 lipiec 2014 - 7:28

Witam, podpinam się do tematu. Mam podobny problem w Firefoxie. Kiedy wchodzę na stronę sii.org.pl loguję się bez problemu. W prawym górnym rogu strony pojawia się informacja że jestem zalogowany. W momencie gdy chce przejść np. do zakładki "dla inwestorów" i chcę obejrzeć jakąś analizę w dziale "ATrakcyjne spółki" przestaję być zalogowany. W prawym górnym rogu strony pojawia się możliwość "zaloguj" i oczywiście nie mogę obejrzeć video. Wtedy już nie mogę się zalogować.

Dodam że kilka dni temu na innym komputerze działało bez problemu.

Wyczyściłem cookies, próbowałem też w IE i bez skutku. W czym może tkwić problem?

Edytowany przez jose65, 15 lipiec 2014 - 7:30 .

• 0

#5 Jakub Ciepiela

Jakub Ciepiela

Rekin giełdowy

• Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisany 15 lipiec 2014 - 12:02

Przekazałem sprawę do działu IT. Wkrótce otrzyma Pan odpowiedź co może być przyczyną. W tak zwanym między czasie zapraszam do pozostałych wątków na forum ;)

• 0

#6 Krzysztof Kosz (SII)

Krzysztof Kosz (SII)

Inwestor średniozaawansowany

• Root Admin
  • PipPip
  • 10 postów

Napisany 16 lipiec 2014 - 10:08

Witam, z tego co widzę, to problemem jest nietypowa konfiguracja serwera proxy w sieci z której łączy się Pan z internetem. Proxy przy przejściu z ruchu szyfrowanego (np. strona moje konto) do nieszyfrowanego (artykuły w serwisie) zmienia adres IP w trakcie trwania zalogowanej sesji, co z kolei uruchamia mechanizmy zabezpieczeń wylogowujące użytkownika z serwisu.

Proszę sprawdzić czy problem występuje także przy logowaniu do serwisu z innych lokalizacji. W przyszłości będziemy jeszcze pracowali nad mechanizmami zabezpieczeń, ale jak na razie sprawa wydaje się dosyć odległa.

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie