Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Obligacje Gnt0814 - Co Robić ?

jak to jest z GNT0814 ?

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 KamilU

KamilU

    Początkujący Inwestor

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 15:20

Witajcie,

Proszę o informację w zakresie obligacji GNT0814 GANT DEVELOPMENT. Zakupiłem je jakiś czas temu, w chwili obecnej nie płacą odsetek i czytałem że istnieje groźba upadłości GANT DEVELOPMENT. Nie jestem jakimś ekspertem w tej dziedzinie, ale kupując obligacje byłem informowany, że są one bardzo dobrze zabezpieczone i problemów jakie są w chwili obecnej nie będzie - a jednak życie to zweryfikowało inaczej.

Proszę o poradę, może jest ktoś kto zainwestował w te same obligacje, czy są one bezpieczne czy też nie i co dalej ..... mam nadzieję, że nie stracę.


  • 0
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie