Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Biuro Maklerski Alior Bank

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Marek Kopala

Marek Kopala

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 7 październik 2013 - 13:24

Zapraszam wszystkich klientów BM Aliora do dyskusji. Podzielcie się swoimi problemami czy propozycjami usprawnień. Może udałoby się je zebrać i wspólnie coś zdziałać.

Moim zdaniem brakuje możliwości składania zleceń w aplikacji mobilnej aliora (chyba, że coś przeoczyłem) albo jeszcze lepiej czegoś w rodzaju mobilnego NOL-a.

Druga sprawa to ostatnio coraz częstsze awarie NOL-a. Rozumiem, że nowy system na GPW mógł spowodować problemy, ale z drugiej strony trochę czasu już minęło.

Pozdrawiam

• 0

#2 Michał Masłowski (SII)

Michał Masłowski (SII)

Drugi Warren Buffet

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisany 10 październik 2013 - 11:45

Aplikacji z notowania na Maka brakuje. Oczywiście bezawaryjnej, itd. Ale nie mam wątpliwości, że przy tej liczbie klientów z Makami, raczej nie ma szansa na powstanie czegoś takiego.

• 0

#3 Paweł Taczanowski

Paweł Taczanowski

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 62 postów

Napisany 5 marzec 2014 - 20:44

Tutaj widzę, ze jest aplikacja dla systemu iOS od Aliora:

https://itunes.apple...d714132932?mt=8

• 0

#4 Inwestor giełdowy

Inwestor giełdowy

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 14 postów

Napisany 4 lipiec 2014 - 18:48

Osobiście brakuje mi trochę szerszych opcji w serwisie online (np. wykresy i notowania w przeglądarce bezpośrednio z poziomu rachunku). Z NOL-a nie korzystam, w trakcie sesji jestem w pracy :) Marzyłyby mi się zlecenia warunkowe.

Gdy zakładałem, głównym atutem były niskie prowizje i możliwość łatwego i szybkiego założenia online. Jedno i drugie ciągle zresztą aktualne.

• 0