Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Transport Na Wall Street W Czwartek Z Warszawy

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 szymonkonczyk

szymonkonczyk

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 14 maj 2013 - 21:53

Witam, jadę na konferencje w czwartek 06.06. Mam wolne przynajmniej 3 miejsca - chetnie przyjme współpodróżnych, mogę też do kogoś się "dopakować".

Zainteresowanych poproszę o kontakt na szymonkonczyk1@gmail.com 

pozdrawiam 

Szymon

• 0

#2 Michał Bichta

Michał Bichta

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 3 czerwiec 2013 - 11:09

Witam,

jadę swoim autem w czwartek. Mam 4 wolne miejsca. Gdyby ktoś był chętny zapraszam.

pozdrawiam,

Michał

mbichta@poczta.sii.org.pl

• 0

#3 szymonkonczyk

szymonkonczyk

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 5 czerwiec 2013 - 9:34

Panie Michale poprosze o kontakt na tel 606915928 bądz na maila.  Wczoraj do Pana pisałem maila i tak naprawdę nie chcę "czekac w rozkroku czy jadę z panem czy sam pojadę a może pojadę polskim busem do Wroclawia ( wtedy musze szybko kupowac bilet).

Poprosze o szybki kontakt bym wiedział co robic

pozdrawiam

Szymon Kończyk

• 0

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie