Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Android/przegladarka Systemowa-Problem Z Logowaniem.

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 rabarbar

rabarbar

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejscowość:Czeladź

Napisany 20 luty 2013 - 18:19

Witam.
Korzystajac z androida i systemowej przegladarki Nie Moge Sie zalogowac. Problem ten Nie wystepuje jesli w przegladarce wlacze opcje "incognito" (wtedy przeglarka Nie przechowuje ciasteczek itp). Nie mam tego problemu np. Na firefoxie lub pub na jakiej kolwglarce na komputerze. Poza tym, wydaje mi się ze wcześniej ten problem nie występował. Temat do sprawdzenia bo możliwe ze to tylko u mnie takie anomalie :)

Odpowiedź dla potomnych:

Po kolejnych problemach z logowaniem ale już nie tylko na androidzie ale i na każdym systemie operacyjnym zgłosiłem problem do obsługi technicznej SII. Chociaż nie wiadomo czym opisany problem był spowodowany po interwencji pracownika zajmującego się witryną i odblokowaniu mojego konta, problemy z logowaniem na androidzie ustąpiły.

• 0

#2 niesobski.tomasz@gmail.com

niesobski.tomasz@gmail.com

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 23 luty 2013 - 14:04

Witam,
podpinam się pod temat.
U mnie na tablecie logowanie działa bez problemu ale nie mogę otworzyć żadnych raportów analitycznych. Czy można to jakoś rozwiązać?
Pozdrawiam.
Tomasz Niesobski
  • 0

#3 rabarbar

rabarbar

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejscowość:Czeladź

Napisany 23 luty 2013 - 19:51

Cześć.

Wydaje mi się, że w Twoim przypadku mogą być dwa powody niedziałających raportów.

Raporty wyświetlają się we flashu. Mój telefon posiada androida i nie mam problemów z ich otwieraniem gdyż na androidzie przeglądarka flash działa bez problemów.

1. Posiadasz Ipada - na tych urządzeniach z tego co mi wiadomo jest problem z flashem.

2. Ewentualnie jesli posiadasz tableta na androidzie, w przeglądarce internetowej wyłączoną masz obsługę flasha - istnieje możliwość wyłączenia obrazków, filmików flash itp. w przeglądarce w celu zmniejszenia ilości pobieranych danych z internetu - należy to włączyć.

Pozdrawiam.

• 0

#4 niesobski.tomasz@gmail.com

niesobski.tomasz@gmail.com

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 23 luty 2013 - 22:35

Dzięki,
po zainstalowaniu flasha działa.
Pozdrwiam!
  • 0

#5 Michał Masłowski (SII)

Michał Masłowski (SII)

Drugi Warren Buffet

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisany 19 marzec 2013 - 15:11

No tak, korzystamy z issuu.com Ten mechanizm wyświetlania, np. wspomnianych raportów analitycznych, wymaga flasha, więc niestety urządzenia z iOS są trochę poszkodowane. Jakbyśmy tylko znaleźli coś konkurencyjnego, co nie będzie wymagać flasha albo na urządzeniach z iOS będzie wyświetlać się jakoś inaczej, to oczywiście się przesiądziemy, ale póki co to musi być tak jak jest teraz.

• 0