Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Edukacja Na Stronie Sii

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 Rafał Kościński

Rafał Kościński

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 20 luty 2013 - 8:59

Witam 

Jestem nowicjuszem i świeżym członkiem SII mam pytaine, zaglądam do edukacji tam gdzie są ATrakcyjne spółki. Klikam w pierwszy link odc. 1 wprowadzenie i przenosi mnie na odc. 6 podobnie jest w innych miejscach, kieruje mnie nie tam gdzie chcę. Dlaczego tak jest? 

pozdrawiam 

Rafał 

• 0

#2 rabarbar

rabarbar

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejscowość:Czeladź

Napisany 23 luty 2013 - 20:27

Analiza techniczna jest czyms w rodzaju gazety codziennej natomiast te linki ktore są zamieszczone w zakladce edukacja to dodatki do tej gazety codziennej lecz sa one publikowane tylko w wydaniach piatkowych. Zatem biorac za przyklad nr 1 dodatku, ktory ukazal sie po raz pierwszy w 6 numerze dziennika po kliknieciu w ten link przenosi cie wlasnie do numeru 6 dziennika. Kolejny dodatek nr 2 ukazuje sie w kolejny piatek(czyli po 5 kolejnych wydaniach analizy technicznej) zatem klikając w nr 2 przenosi cię do nr 11 analizy technicznej(nr 6+5dni=11 kolejny numer AT) w której jest zawarty interesujący Ciebie nr 2 dodatku edukacyjnego itd.
  • 0