Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Inwestycje w grunty

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Robert Taborowski

Robert Taborowski

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Zainteresowania:inwestycje, inwestycje w grunty

Napisany 25 sierpień 2012 - 13:22

Witam Was serdecznie,

Jeżeli kogoś zainteresuje ta forma inwestycji "ziemia dla każdego" to zapraszam do zapoznania się z ofertą i kontaktu.

Jest to program ratalnego nabywania niezabudowanych gruntów rolnych bez udziału banków

Agrofortis jest programem ratalnego zakupu gruntów o wysokim potencjale inwestycyjnym.
Procedura zakupu jest niezwykle prosta. Wpłacasz 30% wartości gruntu. Aktem notarialnym zostaje przeniesiona własność wybranej działki.

Pozostała do spłaty należność spłacasz w ratach po minimum 300 zł. miesięcznie.
W każdej chwili możesz dysponować swoją nieruchomością. Możesz wystawić ją do sprzedaży w dogodnym dla Ciebie momencie.

Agrofortis daje również możliwość inwestowania w grunty osobom nie posiadającym 30% wartości nieruchomości.

By zacząć inwestować wystarczy zawrzeć Umowę przedwstępną zakupu nieruchomości z zasobów Fundacji NATURA 2010, założyć konto i zacząć gromadzić kapitał niezbędny do uzyskania 30% wartości zakupywanej działki.

Po tym momencie zostanie przeniesienia własność a dalej jest tak samo jak w przypadku jednorazowej wpłaty 30%.

Są to inwestycje z niewiarygodnie potężną dźwignią finansową. Warto jest się z nim zapoznać, aby nie żałować; fenomenalne możliwości zarobku nie tylko dla ludzi z kapitałem tak jak to było dotychczas; rewelacyjna idea pod która sie podpisuję z czystym sumieniem, ponieważ stwarza on możliwości dla przeciętnego "Kowalskiego", który nie zawsze ma 200 tys zl na działania w tematach związanych z nieruchomościami.
  • 1

#2 bartoszrompala

bartoszrompala

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Zainteresowania:Inwestycje, nieruchomości, pożyczki

Napisany 14 styczeń 2014 - 22:34

chyba jeszcze cały czas warto inwestować w grunty, ale działki rolnicze które bardzo zyskują na wartości :)

• 0

#3 Jakub Makowski

Jakub Makowski

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 61 postów

Napisany 3 marzec 2014 - 16:51

Swojego czasu dostałem propozycję zainwestowania w firmę posiadającą grunty rolne w Bułgarii. Kluczem do fajnych zysków miało być nie tylko to, że jest tam wciąż duży wzrost wartości gruntów to ziemia nie miała leżeć odłogiem ale miały być uprawiane na niej "roślinki" na które jest dotacja z UE (lawenda, orzech, róża) i sprzedaż jako sadzonki i gotowe kwiatki do innych firm.

Biznes wydawał się fajny i wg mnie się spinał ale jak dla mnie za duża bariera wejścia - 50 tys USD za niewielki udział. Zrezygnowałem. Okazało się potem, że firma ni ruszyła z tematem...

• 0

#4 Paweł Taczanowski

Paweł Taczanowski

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 62 postów

Napisany 10 marzec 2014 - 10:45

chyba jeszcze cały czas warto inwestować w grunty, ale działki rolnicze które bardzo zyskują na wartości :)

Jeszcze do tego działki w takich lokalizacjach gdzie okoliczne duże miasto za x lat może "dotrzeć" ;)

• 0