Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Problem Magic Screen

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Damian Litwin

Damian Litwin

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 17 sierpień 2012 - 13:13

Witam,
Mam pytanie, prośbę o pomoc. Co mogę zrobić w sytuacji gdy:
Zakupiłem akcję spółki poprzez autoryzowanego doradcę EBC Solicitors, akcję spółki Magic Screen. Zakupiłem je jako podwyższenie kapitału, oczywiście na podstawie danych przedstawionych przez doradcę i spółkę. Spółka miała złożony wniosek o rozpoczęcie notowań na rynku New Connect. Ale giełda je odrzuciła. Wniosek ten składany był parę razy i za każdym razem odrzucany, spółka jakoś dziwnie się tłumaczyła. Do tego między czasie obcięto prognozy, i chyba okazało się że zysk został zweryfikowany w dół za poprzednie okresy. Od tego czasu spółka nic nie zarobiła, nie zadebiutowała ani nie odkupiła z powrotem akcji. Czy jest jakaś opcja żeby w tej sytuacji otrzymać chociaż cześć zainwestowanych pieniędzy?
Jakiś sposób?
Dodam, że kontakt z zarządem jest ograniczony a doradca ładnie odpisuje na @: "przypominam spółce o konieczności rozliczenia z akcjonariuszami".

Z góry dziękuję za pomoc.
  • 0