Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Problem Magic Screen

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Damian Litwin

Damian Litwin

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 17 sierpień 2012 - 13:13

Witam,
Mam pytanie, prośbę o pomoc. Co mogę zrobić w sytuacji gdy:
Zakupiłem akcję spółki poprzez autoryzowanego doradcę EBC Solicitors, akcję spółki Magic Screen. Zakupiłem je jako podwyższenie kapitału, oczywiście na podstawie danych przedstawionych przez doradcę i spółkę. Spółka miała złożony wniosek o rozpoczęcie notowań na rynku New Connect. Ale giełda je odrzuciła. Wniosek ten składany był parę razy i za każdym razem odrzucany, spółka jakoś dziwnie się tłumaczyła. Do tego między czasie obcięto prognozy, i chyba okazało się że zysk został zweryfikowany w dół za poprzednie okresy. Od tego czasu spółka nic nie zarobiła, nie zadebiutowała ani nie odkupiła z powrotem akcji. Czy jest jakaś opcja żeby w tej sytuacji otrzymać chociaż cześć zainwestowanych pieniędzy?
Jakiś sposób?
Dodam, że kontakt z zarządem jest ograniczony a doradca ładnie odpisuje na @: "przypominam spółce o konieczności rozliczenia z akcjonariuszami".

Z góry dziękuję za pomoc.
  • 0

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie