Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

AKADEMIA INWESTORA INDYWIDUALNEGO

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Artur Garus

Artur Garus

Inwestor zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisany 23 październik 2011 - 7:56

W dniach 27 i 28 października br. odbędzie się AKADEMIA INWESTORA INDYWIDUALNEGO ODSŁONA PIERWSZA Skuteczne łowienie ''perełek'' z szumu informacji, organizowana przez Puls biznesu. Ja sam wybieram się na tą akademie czy ktoś jeszcze się wybiera ?
link do strony:
http://konferencje.p...zumu-informacji
  • 0

#2 Tadeusz Chrostek

Tadeusz Chrostek

Drugi Warren Buffet

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 postów
  • Miejscowość:Katowice

Napisany 23 październik 2011 - 11:47

Witam,

Temat przewodni spotkania interesujący, reszta wygląda na całkowicie bez sensu. Jak na udział w wersji dojazdowej to miejsce prawie na "za......iu", cena zaporowa w relacji do programu i porównywalnych przedsięwzięć +koszt dojazdu. Jak na wersję wyjazdowo-pobytową, to prócz samego ośrodka IRB brak atrakcji, szczególnie o tej porze roku. Zatem w relacji do lokalnych naszych projektów wysiada do centralnych również. Sens taka impreza miałaby w jakimś dzielnicowym obiekcie w Warszawie, za 1/5 ceny lub 3/4 z noclegiem i to max. Podobne spotkania bez bankietu z mocną edukacją można znaleźć za darmochę i jeszcze się proszą, bo frekwencja słaba a unijną kasiorę jakoś muszą rozliczyć.

Do tego ten termin, dla kogo on jest ? !

Nie mniej wszystkim zwolennikom tej opcji życzę owocnych obrad i dobrych kontaktów.
  • 0

#3 Artur Garus

Artur Garus

Inwestor zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisany 24 październik 2011 - 18:31

Tadziu ja nie prosiłem o opinię tego szkolenie a jedynie czy ktoś się tam wybiera, jak możesz Tadziu wydawać opinię o czymś w czym nie brałeś udziału ? to tak jakbyś opisał książkę jedynie zerkając na jej okładkę oraz rozdziały jakie zawiera, chyba się pośpieszyłeś, ale cóż takie masz prawo, ja swoją opinię o szkoleniu zamieszczę po jego zakończeniu i moim powrocie z niego.
pozdrawiam.
  • 0

#4 Tadeusz Chrostek

Tadeusz Chrostek

Drugi Warren Buffet

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 postów

Napisany 24 październik 2011 - 20:27

Witam,
Daleki jestem od opinii nt. treści spotkania jego merytoryki. Na samym wstępie podkreśliłem, że temat mi się podoba, tym samym ogólna koncepcja. Pozostała treść to uzasadnienie, dla czego się nie wybieram, to zaś na podstawie ogólnodostępnych informacji organizacyjnych oraz znajomości miejsca i okolicy. Dojeżdżałem do IRB i bywam w okolicy. Jeśli tego zwrotu wprost nie napisałem to przez zbytnie uproszczenie myśli a zbytnie rozwinięcie uzasadnienia, dla czego. Jeśli intencją postu było pytanie dla osób tylko na „tak’ i nie zmieściłem się w tej konwencji to bardzo przepraszam. Zatem chyba nie zrozumieliśmy wzajemnych intencji.

Ponownie życzę owocnych obrad i kontaktów
Pozdrawiam
  • 0

#5 Artur Garus

Artur Garus

Inwestor zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisany 25 październik 2011 - 7:16

ok, ja w tym ośrodku nie byłem jeszcze, być może źle się zrozumieliśmy...
pozdrawiam.
  • 0

#6 Tadeusz Chrostek

Tadeusz Chrostek

Drugi Warren Buffet

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 postów

Napisany 25 październik 2011 - 18:51

Tak na zapas, by nie było :-), sam ośrodek, jest OK,(również wspominałem) szczególnie na pobyty edukacyjne. Cennym może być połączenie weekendowego wypoczynku z taką eskapadą. Jednak o tej porze roku skonsumowanie przyjemności i atutów bugo-narwi znacznie się minimalizuje.
  • 0