Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

IQP

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Tomasz Dzierzbicki

Tomasz Dzierzbicki

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 11 październik 2011 - 12:52

Jako swoją propozycję przedstawiam IQP. Spółka fundusz venture, konsekwentnie realizuje swoje plany, mimo zawirowań na rynkach. Regularnie wprowadza na NC swoje spółki, zgarnia zyski, które od razu inwestuje. Dziś sam fundusz przeniósł się z NC na rynek główny, zgodnie ze założoną strategią.
  • 0

#2 Łukasz Porębski (SII)

Łukasz Porębski (SII)

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisany 21 październik 2011 - 9:27

Witam,

dziękujemy serdecznie za przesłaną propozycję. Rozpatrzymy ją w kontekście następnych zakupów do portfela, a nasze odniesienie do Pana propozycji znajdzie się w kolejnym odcinku "Portfela SII" już dzisiaj.

Jednocześnie zachęcamy do śledzenia rozwoju projektu "Portfel SII" na stronie www.sii.org.pl/portfel oraz w kolejnych odcinkach podcastu Echa Rynku.

--
Pozdrawiam

Łukasz Porębski
Dyrektor ds. Analiz Giełdowych

---------------------------------------------------------------
Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych
ul. Długopolska 22, 50-560 Wrocław
tel.: 71/ 332 95 64; tel./fax: 71/ 332 95 61
tel. kom. 728 822 831
www.sii.org.pl, e-mail: lporebski@sii.org.pl
---------------------------------------------------------------
  • 0

#3 Tomasz Dzierzbicki

Tomasz Dzierzbicki

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 27 październik 2011 - 12:34

Cieszę się, że moja propozycja została uwzględniona w tworzeniu portfela. Wkradł się jednak błąd w opisie, gdzie napisano że z mojej rekomendacji wchodzi w skład portfela Pekaes :)

Mam również pytanie czy zasadne jest ustalanie tak wysokiego SL, w przypadku, gdzie kurs spółki historycznie potrafił się mocno wahać w krótkich przedziałach czasowych, nawet w ciągu jednej sesji. Czy nie ryzykujemy, że zwyczajnie SL wyrzuci nas z rynku?
  • 0