Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

PZU

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Kamil Garbala

Kamil Garbala

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisany 4 październik 2011 - 14:38

Witam,

jeśli chodzi o spółki defensywne, to dobrym zakupem wydaje się PZU, które obecnie po odjęciu dywidendy i dzisiejszych spadkach jest po rekordowo niskiej cenie. A wyniki finansowe za I półrocze były dobre i nie wydaje się aby obecnie sytuacja w spółce miała się pogorszyć.
  • 0

#2 Kamil Garbala

Kamil Garbala

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisany 7 listopad 2011 - 18:18

Przez miesiąc czasu od kiedy to poleciłem zakup akcji PZU cena wzrosła już o blisko 15%. Mimo wszystko wciąż wydaje mi się być bezpieczną inwestycją i zarazem z szansami na dalszy zarobek.
  • 0

#3 Wojciech Jaskółka

Wojciech Jaskółka

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 28 postów

Napisany 7 listopad 2011 - 18:57

Podzielam tę opinię, dlatego też mam część oszczędności zainwestowanych w tę spółkę.
  • 0

#4 arjaq

arjaq

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisany 25 kwiecień 2015 - 12:19

Bardzo drogie akcje. Myślicie, ze od jakiej ceny warto zakupić? Ostatnio wreszcie nieco staniało, pytanie czy to korekta, czy jakiś dłuższy spadek. Myślę o małym pakieciku, bo z reguły preferuję agresywniejsze inwestycje.

• 0

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie