Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Szkolenia dla poczatkujących

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Rafał Kościński

Rafał Kościński

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 11:16

Witam wszystkich

Na wstępipe miło mi Państwa powitać i fajnie że mogę dołączyć do grona tego forum. Druga rzecz chciałbym zacząć od podstaw inwestowania, czy jest jakaś możliwość gdybyście mi Państwo podpowiedzieli jakieś szkolenia które warto odbyć, czy może jednak wiedza książkowa? Mam trochę wykształcenie finansowe natomiast już było to jakiś czas temu a na codzień jestem programistą. Chciałbym by to było coś co w miarę przystępny sposób przekaże mi wiedzę. Fajnie by było jakby to było jakieś szkolenie, bo to zawsze kontakt z ludźmi a nie papierem. Rozważam też zapisanie się do stowarzyszenia jako pełnoprawny członek by móc korzystać z benefitów takiego członkowstwa. Z góry dziękuję za poświęcony czas i odpowiedzi

ps. Ten temat założyłem tutaj bo jakoś nie znalazłem stosowniejszego miejsca

pozdrawiam
Rafał :)
  • 0

#2 Rafał Sroka

Rafał Sroka

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 12 postów
  • Miejscowość:znienacka

Napisany 26 sierpień 2011 - 18:13

Wedlug mnie szkoda czasu na szkolenia, przynajmniej na poczatku. Najlepiej zaczac od literatury. Polecam na poczatek "Zasada 1" Phila Towna, bardzo dobrze sie ja czyta i daje solidne podstawy analizy fundamentalnej, jak wybierac spolki w ktore chcemy inwestowac itd. No i trzeba tez wejsc na rynek i w cos zainwestowac - najszybciej sie czlowiek uczy na wlasnych pieniadzach, zwlaszcza tracac je :)
  • 0

#3 Maciej Błaszczyk

Maciej Błaszczyk

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 30 sierpień 2011 - 13:12

Tak, lepiej zacząć samemu: literatura, internet a nawet publikacje instytucji związanych z inwestowaniem (np. GPW). Blogów inwestycyjnych również Ci u nas dostatek.

Szkoda kasy i czasu na szkolenia o podstawach przy takiej podaży informacji za darmo :)
  • 0

#4 Joanna Dróżdż

Joanna Dróżdż

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 11 lipiec 2012 - 11:07

27 lipca 2012 w Katowickim Qubus Hotel przy ul. Uniwersyteckiej 13 odbędzie się konferencja "Inwestowanie w Praktyce" zainteresowanych uczestnictwem zapraszam do kontaktu 722-375-710
  • 0

#5 Paweł Taczanowski

Paweł Taczanowski

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 62 postów

Napisany 5 marzec 2014 - 20:16

Teraz jest fajny cykl organizowany przez MSP i Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych pt. "Akcjonariat Obywatelski - Inwestuj Świadomie" więcej info: www.akcjonariatobywatelski.pl

• 0

#6 Kamil Kowalczyk

Kamil Kowalczyk

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 75 postów

Napisany 5 maj 2014 - 14:09

Najpierw trzeba sobie postawić pytanie czy takie szkolenia są potrzebne... czy coś wnoszą.

• 0

Lepiej jest mieć częściowo rację, niż być całkowicie w błędzie.” – Warren Buffett

#7 Jakub Ciepiela

Jakub Ciepiela

Rekin giełdowy

• Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisany 6 maj 2014 - 14:12

W najbliższy weekend w Warszawie odbędzie się szkolenie w ramach "Szkoły Giełdowej", której partnerem jest SII.

Tutaj więcej informacji

Poza Warszawą planowane szkolenia m.in. Kraków, Katowice, Wrocław...

• 0