Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Przedstaw się i napisz coś o sobie;)

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
12 odpowiedzi na ten temat

#1 Noname

Noname

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 71 postów

Napisany 28 listopad 2007 - 21:14

No właśnie... miło by było się poznać trochę lepiej. I nie mówię tutaj o poznawaniu swoich poglądów na sprawy giełdowe a o zagadnienia czysto hmm... personalne :-).

Ja osobiście studiuję w Poznaniu prawo i ekonomię. Odpowiednio na pierwszym i drugim roku. Jednym słowem młody jestem. Przy okazji w wolnych chwilach interesuję się fantastyką i science-fiction. Jestem też żeglarzem, kiedyś regatowym - teraz coraz bardziej wciąga mnie żeglarstwo morskie. $ zarabiam jako informatyk. Tyle na początek ;-). Zobaczymy czy będzie odzew i chęć autoprezentacji.
  • 1

#2 Krzysztof Stojek

Krzysztof Stojek

Inwestor zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów
  • Miejscowość:Legionowo

Napisany 28 listopad 2007 - 21:57

ja studjuje zaocznie zarządzanie na magisterskich uzupelniających, a pracuje w laboratorium w sekretariacie jako asystent kierownika. a moją pasją najbardziej ulubioną jest fotografowanie, bo tak ogólnie to interesuje sie wielma rzeczami.
  • 0

#3 Sebastian Fidura

Sebastian Fidura

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Wyszków

Napisany 27 styczeń 2008 - 17:04

22 lata, mieszkam i studiuję w Wyszkowie (60km na płn-wsch od Warszawy), Studiuję Zarządzanie, licencjat zaocznie.

Pracuję w Nestle Waters Polska S.A. Oddział Dar Natury w Warszawie jako Specjalista ds. Telesprzedaży (nazwa stanowiska brzmi całkiem ładnie, ale samo stanowisko już takie piękne nie jest, ale w końcu nikt nie mówił, że będzie łatwo :unsure:)

Interesuję się wieloma tematami, między innymi: giełdą (co za niespodzianka :rolleyes:), webmastering (po godzinach dorabiam tworząc strony internetowe), a po za tym: numizmatyka, piłka nożna (Bug Wyszków, Legia Warszawa) oraz literatura fantasy i s-f (szczególnie polscy autorzy).

Pozdrawiam
  • 0

#4 Jakub Makowski

Jakub Makowski

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 61 postów

Napisany 8 kwiecień 2014 - 13:05

Obecnie mieszkam w Krakowie. Skończyłem gospodarkę nieruchomościami, pracuję w zawodzie. Rynki kapitałowe to moje zainteresowanie od dłuższego czasu, a od stosunkowo niedawna także aktywnie inwestuję. Lubię fotografować;)

• 0

#5 Jacek Regulski

Jacek Regulski

Inwestor zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisany 14 kwiecień 2014 - 10:32

Inwestowanie, rynku kapitałowe to moja praca i pasja, czego chcieć więcej;)

Obecnie większość czasu przebywam za granicą i mam też możliwości przyglądania się jak wygląda praca w branży finansowej na zachodzie.

Pochodzę z Rzeszowa, moje hobby to również fotografia i bieganie.

• 0

#6 spider87

spider87

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 24 postów

Napisany 12 czerwiec 2014 - 10:08

Witam szanownych formumowiczów!

Rynek kapitałowy to moja praca, hobby i pasja!

• 0

#7 Grzegorz

Grzegorz

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Czeladź
  • Zainteresowania:IR, PR, marketing, rynek kapitałowy, social media, storytelling

Napisany 7 lipiec 2014 - 7:12

Również witam wszystkich. Jestem założycielem i red. naczelnym relacjeinwestorskie.org.pl, największej polskiej platformy wiedzy i case studies polskiego IR-u. To zarówno moja praca, jak i pasja. Dużo czytam, z tego nie da się wyleczyć : )

• 0

Największy polski serwis dot. relacji inwestorskich, zapraszamy na www.relacjeinwestorskie.org.pl

#8 xplus

xplus

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 8 grudzień 2015 - 14:03

61 letni pasjonat ekologii i ebiznesu, marketingu referencyjnego. Chętnie dzielę sie doswiadczeniami w tym zakresie

• 0

#9 adamus

adamus

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 24 luty 2016 - 12:30

Witam wszystkich. Albo od jakiegoś czasu nikt nowy nie logował się do forum, albo tylko nikt nie trafił na ten temat. W każdym razie postanowiłem odświeżyć zwyczaj przedstawiania się nowych użytkowników.

Mam 34 lata, inwestowanie na rynku kapitałowym najpierw traktowałem ostrożnie, trochę z ciekawości, ostatnio coraz częściej interesuję się tym na poważnie.

• 0

#10 michalinaolbry

michalinaolbry

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejscowość:Mińsk Mazowiecki
  • Zainteresowania:kosmetologia,zdrowie,sport,inwestowanie

Napisany 15 marzec 2016 - 23:23

Witam,jestem z zawodu kosmetyczką,mam własną firmę,a po trochu interesuję się wszystkim na czym można zarobić.

• 0

Wszystko to co najlepsze dla kobiety,by poprawić jej urodę i zdrowie.

#11 paol

paol

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 11 maj 2016 - 16:14

Witam,

Jestem początkującym doradcą finansowym, od jakiegoś czasu interesuje się rynkiem kapitałowym i liczę na to, że dowiem się tutaj wielu interesujących i przydatnych rzeczy.

• 0

#12 Judyta Mazur

Judyta Mazur

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 czerwiec 2016 - 12:00

Witam. 

mam na imię Judyta i jestem księgową. Pochodzę z Przemyśla. Lubię czytać książki, ponadto interesuję się giełdą i ekonomia. W wolnym czasie prowadzę też swojego bloga, jeśli ktoś miałby ochotę poczytać to zapraszam  http://zaufanaksiegowa.pl/przemysl/

Lubię dodatkowo jazdę konną i gdy tylko mam wolny czas to zawsze korzystam z tej okazji :)

• 0

#13 norsesist

norsesist

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 12 lipiec 2016 - 11:31

Witam Wszystkich. Nazywam się Sandra. Mieszkam w Jastrzębie-Zdroju. Ukończyłam magisterkę z zarządzania. Obecnie prowadzę swoje własne biuro rachunkowe razem z mężem. Mam dwójkę dzieci, i 2 koty :D

• 0

Z inwestycjami mam doczynienia od 3 lat, kiedy to zainwestowałam w rozwój swojego biura rachunkowego, gdzie pracuję jako główna księgowa. Jastrzębie-Zdrój jest moim polem do popisu :D