Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Punkty SII

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Sławomir Rybak

Sławomir Rybak

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 20:05

Witam,

po pierwsze dobrze by było gdyby była dostępna historia punktów SII tzn. w tej chwili nie mam pojęcia za co i ile zostało mi przydzielonych punktów, a co istotniejsze czy w wyniku jakiejś pomyłki punkty nie zostały mi przydzielone.
Po drugie Punkty SII są jak rozumiem swego rodzaju program lojalnościowym, dlatego uważam że, za przekazywanie 1% swojego podatku na rzecz SII też powinno być premiowane punktami SII.
Trzecia i ostatnia sprawa dotyczy pobierania opłat w postaci punktów SII za prezentacje z Konferencji. Uważam że uczestnik konferencji skoro opłacił swój udział powinien mieć dostęp do tych materiałów bez opłat.

Liczę na poparcie innych członków SII :)

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
  • 0

#2 Michał Masłowski (SII)

Michał Masłowski (SII)

Drugi Warren Buffet

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisany 17 grudzień 2010 - 0:12

Witam,

po pierwsze dobrze by było gdyby była dostępna historia punktów SII tzn. w tej chwili nie mam pojęcia za co i ile zostało mi przydzielonych punktów, a co istotniejsze czy w wyniku jakiejś pomyłki punkty nie zostały mi przydzielone.
Po drugie Punkty SII są jak rozumiem swego rodzaju program lojalnościowym, dlatego uważam że, za przekazywanie 1% swojego podatku na rzecz SII też powinno być premiowane punktami SII.
Trzecia i ostatnia sprawa dotyczy pobierania opłat w postaci punktów SII za prezentacje z Konferencji. Uważam że uczestnik konferencji skoro opłacił swój udział powinien mieć dostęp do tych materiałów bez opłat.

1. Pracujemy nad tym. Tak będzie, żeby była jasność za co punkty były przyznane i na co były wydane
2. Nie jest tak. Z jednej strony punktami czasami (ale rzadko) nagradzamy za coś, ale z drugiej strony chce żeby były też kupowane. Zbieramy się od dłuższego czasu i w końcu mamy nadzieję z nowym rokiem będzie na co te punkty wydać
3. Każdy uczestnik dostaje zawsze wszystkie prezentacje na płycie.

Pozdrawiam

Michał Masłowski
SII
  • 0

#3 Paweł Taczanowski

Paweł Taczanowski

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 62 postów

Napisany 5 marzec 2014 - 20:00

Czy może jest gdzieś zamieszczona lista za co dostaje się punkty SII?

• 0

#4 Kamil Kowalczyk

Kamil Kowalczyk

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 75 postów

Napisany 10 marzec 2014 - 12:27

Na stronie znalazłem to:

http://www.sii.org.p...punkty-sii.html

• 0

Lepiej jest mieć częściowo rację, niż być całkowicie w błędzie.” – Warren Buffett

#5 Jakub Ciepiela

Jakub Ciepiela

Rekin giełdowy

• Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisany 8 kwiecień 2014 - 12:46

Punkty SII to coś w rodzaju wewnętrznej waluty na portalu sii.org.pl za pomocą których można opłacać dostęp do artykułów, raportów i analiz przygotowywanych przez specjalistów SII.

• 0

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie