Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Punkty SII

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Sławomir Rybak

Sławomir Rybak

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 grudzień 2010 - 20:05

Witam,

po pierwsze dobrze by było gdyby była dostępna historia punktów SII tzn. w tej chwili nie mam pojęcia za co i ile zostało mi przydzielonych punktów, a co istotniejsze czy w wyniku jakiejś pomyłki punkty nie zostały mi przydzielone.
Po drugie Punkty SII są jak rozumiem swego rodzaju program lojalnościowym, dlatego uważam że, za przekazywanie 1% swojego podatku na rzecz SII też powinno być premiowane punktami SII.
Trzecia i ostatnia sprawa dotyczy pobierania opłat w postaci punktów SII za prezentacje z Konferencji. Uważam że uczestnik konferencji skoro opłacił swój udział powinien mieć dostęp do tych materiałów bez opłat.

Liczę na poparcie innych członków SII :)

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
  • 0

#2 Michał Masłowski (SII)

Michał Masłowski (SII)

Drugi Warren Buffet

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisany 17 grudzień 2010 - 0:12

Witam,

po pierwsze dobrze by było gdyby była dostępna historia punktów SII tzn. w tej chwili nie mam pojęcia za co i ile zostało mi przydzielonych punktów, a co istotniejsze czy w wyniku jakiejś pomyłki punkty nie zostały mi przydzielone.
Po drugie Punkty SII są jak rozumiem swego rodzaju program lojalnościowym, dlatego uważam że, za przekazywanie 1% swojego podatku na rzecz SII też powinno być premiowane punktami SII.
Trzecia i ostatnia sprawa dotyczy pobierania opłat w postaci punktów SII za prezentacje z Konferencji. Uważam że uczestnik konferencji skoro opłacił swój udział powinien mieć dostęp do tych materiałów bez opłat.

1. Pracujemy nad tym. Tak będzie, żeby była jasność za co punkty były przyznane i na co były wydane
2. Nie jest tak. Z jednej strony punktami czasami (ale rzadko) nagradzamy za coś, ale z drugiej strony chce żeby były też kupowane. Zbieramy się od dłuższego czasu i w końcu mamy nadzieję z nowym rokiem będzie na co te punkty wydać
3. Każdy uczestnik dostaje zawsze wszystkie prezentacje na płycie.

Pozdrawiam

Michał Masłowski
SII
  • 0

#3 Paweł Taczanowski

Paweł Taczanowski

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 62 postów

Napisany 5 marzec 2014 - 20:00

Czy może jest gdzieś zamieszczona lista za co dostaje się punkty SII?

• 0

#4 Kamil Kowalczyk

Kamil Kowalczyk

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 75 postów

Napisany 10 marzec 2014 - 12:27

Na stronie znalazłem to:

http://www.sii.org.p...punkty-sii.html

• 0

Lepiej jest mieć częściowo rację, niż być całkowicie w błędzie.” – Warren Buffett

#5 Jakub Ciepiela

Jakub Ciepiela

Rekin giełdowy

• Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisany 8 kwiecień 2014 - 12:46

Punkty SII to coś w rodzaju wewnętrznej waluty na portalu sii.org.pl za pomocą których można opłacać dostęp do artykułów, raportów i analiz przygotowywanych przez specjalistów SII.

• 0