Drogi Użytkowniku, przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze Ciebie z serwisów internetowych Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach analitycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na używanie przez nas cookies powinieneś zablokować ich zapisywanie na swoim urządzeniu zmieniając ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić tę stronę. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookies i przetwarzania danych osobowych, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i zasadami dotyczącymi plików cookies. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Na czym się opieracie

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

#1 Marcin Duda

Marcin Duda

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 5 sierpień 2010 - 13:31

Jak w temacie. Na czym się Szanowni Państwo opieracie inwestując na rynku forex? Na systemie inwestycyjnym - jeżeli tak to na jakich wskaźnikach. Jeżeli na fundamentach to skąd bierzecie informacje itp.

No i dodatkowo warto napisać czy macie Państwo dzięki temu jakieś sukcesy.

Myślę, że to forum jest dobrym miejscem do wymiany tego typu informacji.
  • 0

#2 Stan

Stan

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisany 21 maj 2015 - 21:26

Witam,ja opieram sie na systemie 4xRSI ,a wyglada on tak;

10gbvht.png

• 0

#3 benek

benek

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 8 lipiec 2015 - 17:14

Dużo, Fale, xabcd, rsi i sts i dopiero gdy wchodzę gdy wszystko mi się ładnie "składa" o co jest trudno:-)))

• 0

#4 BinaryExpert

BinaryExpert

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 5 wrzesień 2015 - 10:04

Aktualnie korzystam ze strategii Byron Simple dla opcji binarnych, która opiera się na świecach Heiken-Ashi, BB-alert-arrows, ADX crossing i MBFX timing. Strategia przynosi niezłe zyski na EUR/USD, GBP/USD i USD/JPY

• 0

#5 Jytidol

Jytidol

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 6 listopad 2015 - 11:04

Ja też korzystam ze strategii Byron Simple.

• 0

#6 arjaq

arjaq

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisany 14 listopad 2015 - 0:39

Ja staram się dobrać do danej pary, indeksu lub towaru to, co jest najskuteczniejsze w danym wypadku. Głównie data trade plus wskaźniki techniczne w kwestii oceny wejścia/wyjścia. A na długi horyzont czasowy- mikropozycje na carry trade. Ciężko mi na razie powiedzieć, jaki jest na tym zwrot/sukces, ponieważ carry trade rozliczę dopiero na interwale 11letnim. Na pewno pozytywnym faktem jest, że konto oparte na tej taktyce żyje i ma się dobrze od ponad roku.

• 0

#7 Marek.K

Marek.K

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 listopad 2015 - 15:04

Ja testuję nową usługę 4SENTI. Jest to pierwszy system, który bada natroje, sentymenty na giełdzie. W jaki sposób? Bardzo ciekawy, analizuje wpisy z serwisów społecznościowych z całego świata. Jest aplikacja mobilna i natychmiastowe powiadomienia więc można działać na bieżąco. Szczegóły można sprawdzić na stronie www.4senti.com.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego 

• 0

#8 adamus

adamus

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 24 luty 2016 - 12:47

Ja obecnie korzystam z 4xRSI, ale wcześniej próbowałem wielu systemów i każdy miał jakieś wady, więc niema idealnych rozwiązań.

• 0

#9 marcin

marcin

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 24 luty 2018 - 17:42

jest jakiś system który pomaga w graniu na forexie?

• 0

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie