Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Na czym się opieracie

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 Marcin Duda

Marcin Duda

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 5 sierpień 2010 - 13:31

Jak w temacie. Na czym się Szanowni Państwo opieracie inwestując na rynku forex? Na systemie inwestycyjnym - jeżeli tak to na jakich wskaźnikach. Jeżeli na fundamentach to skąd bierzecie informacje itp.

No i dodatkowo warto napisać czy macie Państwo dzięki temu jakieś sukcesy.

Myślę, że to forum jest dobrym miejscem do wymiany tego typu informacji.
  • 0

#2 Stan

Stan

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisany 21 maj 2015 - 21:26

Witam,ja opieram sie na systemie 4xRSI ,a wyglada on tak;

10gbvht.png

• 0

#3 benek

benek

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 8 lipiec 2015 - 17:14

Dużo, Fale, xabcd, rsi i sts i dopiero gdy wchodzę gdy wszystko mi się ładnie "składa" o co jest trudno:-)))

• 0

#4 BinaryExpert

BinaryExpert

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 5 wrzesień 2015 - 10:04

Aktualnie korzystam ze strategii Byron Simple dla opcji binarnych, która opiera się na świecach Heiken-Ashi, BB-alert-arrows, ADX crossing i MBFX timing. Strategia przynosi niezłe zyski na EUR/USD, GBP/USD i USD/JPY

• 0

#5 Jytidol

Jytidol

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 6 listopad 2015 - 11:04

Ja też korzystam ze strategii Byron Simple.

• 0

#6 arjaq

arjaq

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 69 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisany 14 listopad 2015 - 0:39

Ja staram się dobrać do danej pary, indeksu lub towaru to, co jest najskuteczniejsze w danym wypadku. Głównie data trade plus wskaźniki techniczne w kwestii oceny wejścia/wyjścia. A na długi horyzont czasowy- mikropozycje na carry trade. Ciężko mi na razie powiedzieć, jaki jest na tym zwrot/sukces, ponieważ carry trade rozliczę dopiero na interwale 11letnim. Na pewno pozytywnym faktem jest, że konto oparte na tej taktyce żyje i ma się dobrze od ponad roku.

• 0

#7 Marek.K

Marek.K

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 listopad 2015 - 15:04

Ja testuję nową usługę 4SENTI. Jest to pierwszy system, który bada natroje, sentymenty na giełdzie. W jaki sposób? Bardzo ciekawy, analizuje wpisy z serwisów społecznościowych z całego świata. Jest aplikacja mobilna i natychmiastowe powiadomienia więc można działać na bieżąco. Szczegóły można sprawdzić na stronie www.4senti.com.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego 

• 0

#8 adamus

adamus

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 24 luty 2016 - 12:47

Ja obecnie korzystam z 4xRSI, ale wcześniej próbowałem wielu systemów i każdy miał jakieś wady, więc niema idealnych rozwiązań.

• 0