Drogi Użytkowniku, przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze Ciebie z serwisów internetowych Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach analitycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na używanie przez nas cookies powinieneś zablokować ich zapisywanie na swoim urządzeniu zmieniając ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić tę stronę. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookies i przetwarzania danych osobowych, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i zasadami dotyczącymi plików cookies. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

SII w oczach swoich członków (i nie tylko)

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Adam Gardełko

Adam Gardełko

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 28 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 22:39

To ja zupelnie z innej beczki - jak to jest, ze szanowne SII lekcewazy studenckie koła naukowe i w sposob jawnie nieuprzejmy reaguje na wszelkie próby BEZPŁATNEJ promocji swoich działan? Opisze dokladnie problem:
koło naukowe ktorego jestem członkie, wystostowało propozycje wspołpracy z SII. Współpraca miała sie opierac na promocji działan SII w warszawie, w ramach Akademii Tworzenia Kapitału. W czynie spolecznym chcielismy rozpropagowac idee ATK i namowic innych studentow do uczestnictwa w celu poszerzenia wiedzy od inwestowaniu. Potrzebowalismy jedynie broszurek i ulotek, lub kilku wiekszych plakatow.... Niestety - ani Pani dyrektor, do ktorej zostalismy przekierowani nie zainteresowala sie powyzsza kwestia i nie raczyla odpisac na ZADNA z naszych wiadomosci - podobnie postapil Prezes. Polityka SII w tej kwestii stała sie dla mnie oczywista.
To jest po prostu przykre...
  • 0

#2 Michał Masłowski (SII)

Michał Masłowski (SII)

Drugi Warren Buffet

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPip
  • 224 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisany 27 listopad 2007 - 1:12

No cóż, na takiego posta ciężko się odpowiada.
Zasięgnę języka jak to było i postaram się niedługo coś napisać.

Michał Masłowski
(SII)
  • 0

#3 Jarosław Dominiak (SII)

Jarosław Dominiak (SII)

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 14:53

Szanowny Panie
Na wstępie chciałbym wyrazić ubolewanie z powodu sytuacji, o której Pan pisze. SII z dużą satysfakcją przyjmuje wszelkie inicjatywy i deklaracje wsparcia naszych działań zarówno w obszarze edukacji, obrony praw inwestorów etc. W dużej mierze każda organizacja pozarządowa w tym i SII opiera się na współpracy i wsparciu jej sympatyków. Dlatego jestem przekonany, że brak reakcji był powodem niedopatrzenia czy też b. dużej liczby emaili napływających do SII każdego dnia. Poleciłem jednak aby dyr. biura zarządu zweryfikowała opisaną przez Pana sprawę i ustosunkowała się do niej na tym forum. Co do mojej osoby to od dłuższego czasu trudno mi odpowiadać na wszystkie emaili, których jest średnio 20-30 dziennie, dlatego sugeruję kontakt z biurem zarządu w pierwszej kolejności. Pozdrawiam i mimo niekorzystnego pierwszego wrażenia liczę na współprace z Państwa kołem naukowym.

Jarek Dominiak
(SII)
  • 0

#4 Tomasz Bujak

Tomasz Bujak

Rekin giełdowy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów
  • Miejscowość:warszawa

Napisany 29 listopad 2007 - 20:31

Zapomniałes Jarku ze mogłoby nastapic wsparcie z oddziału Warszawskiego , cięzko nadzorować wszystko z Wrocławia.
  • 0

#5 Jarosław Dominiak (SII)

Jarosław Dominiak (SII)

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 listopad 2007 - 23:48

Zapomniałes Jarku ze mogłoby nastapic wsparcie z oddziału Warszawskiego , cięzko nadzorować wszystko z Wrocławia.

Tomku masz rację i na pewno na to liczymy. Jednak problem wyniknął z tego, że ten kontakt nie był pierwotnie adresowany do mnie (choć to całego SII oczywiście nie tłumaczy). Dlatego wierzę, ze wyeliminowanie po naszej stronie tych niedociągnięć oraz wsparcie ze strony Oddziału Warszawskiego wyeliminuje takie sytuacje z korzyścią dla całej organizacji

pozdrawiam

Jarek Dominiak (SII)
  • 0

#6 Katarzyna Mazan

Katarzyna Mazan

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 11 postów

Napisany 30 listopad 2007 - 13:43

Panie Adamie,
na wstępie proszę przyjąć przeprosiny za zaistniałą sytuację. Oferta współpracy z Pana kołem naukowym została przesłana bezpośrednio na mojego maila, gdyż jestem koordynatorem większości projektów realizowanych przez SII. Niestety Pana mail umknął mojej uwadze, za co jeszcze raz bardzo przepraszam. Parę dni temu odpisałam na maila dotyczącego współpracy z kołem naukowym Uniwersytetu Warszawskiego, niemniej jednak Pana nazwisko nie widnieje na liście osób, które podpisały się pod ww. ofertą. Mam nadzieję, że odpowiedź trafiła na maila jednego z Pana kolegów, członków koła.
Jeżeli Pana koło naukowe nadal jest zainteresowane współpracą ze Stowarzyszeniem a wierzę, że korzyści mogłyby być po obydwóch stronach, proszę o bezpośredni kontakt na maila kmazan@sii.org.pl, bądź pod nr tel. 071 332 95 64 .
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Katarzyna Mazan
  • 0

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie