Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ryzyko Instrumentów Pochodnych

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Artur Lemieszek

Artur Lemieszek

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 6 maj 2009 - 18:34

Witam,

Założyłem ten temat z Prośbą o pomoc w napisaniu kilku stron na temat "Ryzyka Instrumentów Pochodnych". Mój wykładowca nadał mi temat do zaprezentowania, który brzmi następująco "Zastosowanie Instrumentów pochodnych do zarządzania ryzykiem bankowym" natomiast w tym temacie mam przedstawić konkretny podpunkt "Ryzyko Instrumentów Pochodnych" - ten punkt najbardziej go interesuje, szukałem materiałów dosłownie wszędzie ale nie mogę znaleźć tego co mógłbym użyć żeby móc to zaprezentować. Proszę o jakąkolwiek pomoc, bądź nakierowanie mnie gdzie mógłbym znaleźć coś na ten temat (Ryzyka Instrumentów Pochodnych). Z góry Bardzo Dziękuje za Pomoc.
  • 0

#2 Tadeusz Chrostek

Tadeusz Chrostek

Drugi Warren Buffet

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 postów
  • Miejscowość:Katowice

Napisany 6 maj 2009 - 21:22

Witam,
To zależy czego chcesz użyć. :rolleyes: Jest kilka opcji: użyj to co umiesz znaleźć, wykonaj sam to czego chcesz użyć, zajrzyj do podręcznika z zakresu inżynierii finansowej tam są materiały i schematy. Poszukaj konkretnych ściąg w sieci na poszczególne tematy (instrumenty), lub wykładów innych wykładowców niż Twój, też są w sieci. Część instrumentów jest bogato opisana i ilustrowana na stronie GPW. NBP też ma swój portal edukacyjny, może tam coś jest co będzie pomocne, dawno tam nie zaglądałem to nie znam aktualnego stanu.

Pozdrawiam
  • 0

#3 Artur Lemieszek

Artur Lemieszek

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 7 maj 2009 - 18:22

Witam,
To zależy czego chcesz użyć. :rolleyes: Jest kilka opcji: użyj to co umiesz znaleźć, wykonaj sam to czego chcesz użyć, zajrzyj do podręcznika z zakresu inżynierii finansowej tam są materiały i schematy. Poszukaj konkretnych ściąg w sieci na poszczególne tematy (instrumenty), lub wykładów innych wykładowców niż Twój, też są w sieci. Część instrumentów jest bogato opisana i ilustrowana na stronie GPW. NBP też ma swój portal edukacyjny, może tam coś jest co będzie pomocne, dawno tam nie zaglądałem to nie znam aktualnego stanu.

Pozdrawiam

Dziękuje za nakierowanie na materiały, ale po przeszukaniu stron nie udało mi się znaleźć tego zbyt wiele... nie wiem może źle szukam : / Proszę o jakiś Link może ;) to by mi napewno ułatwiło szukanie :P
  • 0