Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Lider rynku kapitałowego - dziwne pomysly

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 Andrzej Kwiecień

Andrzej Kwiecień

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 17 luty 2009 - 19:07

Próbowałem swoich sił w konkursie, ale nie o tym rzecz. Z ciekawości wszedłem na strone sii, i rozbawiła mnie jedna rzecz. Dla osób które zechcą zapisac sie do sii organizacja przygotowała "bonusy" rodem z tv marketu. Wygląda jak czyszczenie magazynu - twarde dyski, dvd do tego te bony...

Dajcie juz sobie spokój z rozdawainem atrakcji po 10 zł na głowe. Bon sii 25zł - gdzie go honorują? Biedronka, Lecrerc?

Do tego po złociszu za zdobyte punkty. NIe wiem jak was, ale mnie rozbawiło, potem zastanowiło - przypomniał mi sie klub pancernych i albumy na papierki po gumie turbo.

Jestem ciekaw waszych spostrzeżeń. Atrakcja tu żadna, a jakoś dziwnie wygląda. Czy tylko ja mam taie odczucie?
  • 0

#2 Adrian Wojciechowski

Adrian Wojciechowski

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 19 luty 2009 - 23:15

Kolego nie oczekuj żadnej odpowiedzi. To forum jest martwe a posty cenzurowane, dziwne ze jeszcze do tej pory nikt nie usunał twojego wpisu.
Zasada jest prosta - skoro nie jesteś przyjacielem ojca dyrektora, nie masz co liczyc na rzeczową odpowiedź.
  • 0

#3 Karol Brodziński

Karol Brodziński

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Zainteresowania:Finanse, rynki kapitałowe

Napisany 2 marzec 2009 - 22:41

Co do nagród to są jakie są. Najważniejsza jest w końcu główna nagroda, reszta to tylko dodatki :). Co co cenzury to chyba trochę przesada :), ale rzeczywiście aktywność tego forum pozostawia bardzo dużo do życzenia, ale to przecież nie leży w gestii wyłącznie szefostwa SII :).
  • 0

#4 Paweł Bączkiewicz

Paweł Bączkiewicz

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisany 30 marzec 2009 - 19:47

Panie Andrzeju, nie wiem skąd tyle złośliwości z Pana strony.

Jeżeli jest konkurs i jest do wygrania 10zł i bierze w nim udział 2000 osób to znaczy, że te 2000 osób ma ochotę na te 10zł. Jeżeli Pan nie ma - trudno. Nie musi Pan grać.
Poza tym nawet jeżeli te telewizory, telefony, dyski twarde, pendrive SII uzyskało od sponsorów albo uzyskując 80% marży... Nikogo nie interesuje skąd pochodzą te nagrody o ile jest to legalne. Nie ma sensu się zastanawiać skąd SII ma nagrody, ale warto się zastanowić czy opłaca się grać.
Moim zdaniem się opłaca, ponieważ posiadając wiedzę można było w niecałą godzinę zarobić kupę kasy przeliczając nagrody z każdego etapu i nagrodę główną.
W obecnych czasach ciężko takie pieniądze zarobić na giełdzie.

Moja wiedza z zakresu rynków nie jest satysfakcjonująca ale udało mi się uzyskać ponad 100 punktów i uplasować w pierwszej 100. W dodatkowym etapie dla członków SII znalazłem się w pierwszej 30. I nie chodzi o to, że sumarycznie "wygrałem" około 120zł (co poniekąd pozwoli mi opłacić przyszłą składkę). Chodzi o satysfakcję i zweryfikowanie własnej wiedzy, która jak się okazało w moim przypadku jest daleka od ideału.

Z mojej strony mogę dodać, że bardzo spodobała mi się ta inicjatywa i miałem dużą frajdę biorąc udział w konkursie.
Popieram takie akcje i liczę na kolejne konkursy.

Pozdrawiam.
  • 0

#5 Rafał Nowak

Rafał Nowak

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 22 maj 2009 - 19:12

A wie ktoś dlaczego nie wysłali nagród dla osób które zajęły dalsze miejsca? (bynajmniej dla mnie), co prawda nagroda (pendrive i książka) nie nic szczególnego jednakże po co pisali że się skontakują z innymi zwyciężcami,
  • 0

#6 Tomasz Krawczyk (SII)

Tomasz Krawczyk (SII)

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 25 maj 2009 - 7:37

Szanowny Panie,

Jeśli nie otrzymał Pan nagrody, a jest Pan wśród laureatów to proszę o osobisty kontakt w tej sprawie.

Pozdrawiam,
Tomasz Krawczyk SII
  • 0

#7 Marcin Konopka

Marcin Konopka

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 22:18

Witam.

W jaki sposób opłacić składkę członkowską na przyszły rok "złotówkami" otrzymanymi za udział w LRK?
Pojawi się do tego jakaś opcja, czy należy się zgłosić do kogoś bezpośrednio?

pozdrawiam
  • 0

#8 Michał Masłowski (SII)

Michał Masłowski (SII)

Drugi Warren Buffet

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisany 2 grudzień 2009 - 14:45

Witam.

W jaki sposób opłacić składkę członkowską na przyszły rok "złotówkami" otrzymanymi za udział w LRK?
Pojawi się do tego jakaś opcja, czy należy się zgłosić do kogoś bezpośrednio?

pozdrawiam

Bezpośrednio, najlepiej do Eweliny Bućko ebucko@sii.org.pl

Michał Masłowski
  • 0

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie