Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Lider rynku kapitałowego - dziwne pomysly

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 Andrzej Kwiecień

Andrzej Kwiecień

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 17 luty 2009 - 19:07

Próbowałem swoich sił w konkursie, ale nie o tym rzecz. Z ciekawości wszedłem na strone sii, i rozbawiła mnie jedna rzecz. Dla osób które zechcą zapisac sie do sii organizacja przygotowała "bonusy" rodem z tv marketu. Wygląda jak czyszczenie magazynu - twarde dyski, dvd do tego te bony...

Dajcie juz sobie spokój z rozdawainem atrakcji po 10 zł na głowe. Bon sii 25zł - gdzie go honorują? Biedronka, Lecrerc?

Do tego po złociszu za zdobyte punkty. NIe wiem jak was, ale mnie rozbawiło, potem zastanowiło - przypomniał mi sie klub pancernych i albumy na papierki po gumie turbo.

Jestem ciekaw waszych spostrzeżeń. Atrakcja tu żadna, a jakoś dziwnie wygląda. Czy tylko ja mam taie odczucie?
  • 0

#2 Adrian Wojciechowski

Adrian Wojciechowski

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 19 luty 2009 - 23:15

Kolego nie oczekuj żadnej odpowiedzi. To forum jest martwe a posty cenzurowane, dziwne ze jeszcze do tej pory nikt nie usunał twojego wpisu.
Zasada jest prosta - skoro nie jesteś przyjacielem ojca dyrektora, nie masz co liczyc na rzeczową odpowiedź.
  • 0

#3 Karol Brodziński

Karol Brodziński

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Zainteresowania:Finanse, rynki kapitałowe

Napisany 2 marzec 2009 - 22:41

Co do nagród to są jakie są. Najważniejsza jest w końcu główna nagroda, reszta to tylko dodatki :). Co co cenzury to chyba trochę przesada :), ale rzeczywiście aktywność tego forum pozostawia bardzo dużo do życzenia, ale to przecież nie leży w gestii wyłącznie szefostwa SII :).
  • 0

#4 Paweł Bączkiewicz

Paweł Bączkiewicz

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisany 30 marzec 2009 - 19:47

Panie Andrzeju, nie wiem skąd tyle złośliwości z Pana strony.

Jeżeli jest konkurs i jest do wygrania 10zł i bierze w nim udział 2000 osób to znaczy, że te 2000 osób ma ochotę na te 10zł. Jeżeli Pan nie ma - trudno. Nie musi Pan grać.
Poza tym nawet jeżeli te telewizory, telefony, dyski twarde, pendrive SII uzyskało od sponsorów albo uzyskując 80% marży... Nikogo nie interesuje skąd pochodzą te nagrody o ile jest to legalne. Nie ma sensu się zastanawiać skąd SII ma nagrody, ale warto się zastanowić czy opłaca się grać.
Moim zdaniem się opłaca, ponieważ posiadając wiedzę można było w niecałą godzinę zarobić kupę kasy przeliczając nagrody z każdego etapu i nagrodę główną.
W obecnych czasach ciężko takie pieniądze zarobić na giełdzie.

Moja wiedza z zakresu rynków nie jest satysfakcjonująca ale udało mi się uzyskać ponad 100 punktów i uplasować w pierwszej 100. W dodatkowym etapie dla członków SII znalazłem się w pierwszej 30. I nie chodzi o to, że sumarycznie "wygrałem" około 120zł (co poniekąd pozwoli mi opłacić przyszłą składkę). Chodzi o satysfakcję i zweryfikowanie własnej wiedzy, która jak się okazało w moim przypadku jest daleka od ideału.

Z mojej strony mogę dodać, że bardzo spodobała mi się ta inicjatywa i miałem dużą frajdę biorąc udział w konkursie.
Popieram takie akcje i liczę na kolejne konkursy.

Pozdrawiam.
  • 0

#5 Rafał Nowak

Rafał Nowak

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 22 maj 2009 - 19:12

A wie ktoś dlaczego nie wysłali nagród dla osób które zajęły dalsze miejsca? (bynajmniej dla mnie), co prawda nagroda (pendrive i książka) nie nic szczególnego jednakże po co pisali że się skontakują z innymi zwyciężcami,
  • 0

#6 Tomasz Krawczyk (SII)

Tomasz Krawczyk (SII)

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 25 maj 2009 - 7:37

Szanowny Panie,

Jeśli nie otrzymał Pan nagrody, a jest Pan wśród laureatów to proszę o osobisty kontakt w tej sprawie.

Pozdrawiam,
Tomasz Krawczyk SII
  • 0

#7 Marcin Konopka

Marcin Konopka

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 22:18

Witam.

W jaki sposób opłacić składkę członkowską na przyszły rok "złotówkami" otrzymanymi za udział w LRK?
Pojawi się do tego jakaś opcja, czy należy się zgłosić do kogoś bezpośrednio?

pozdrawiam
  • 0

#8 Michał Masłowski (SII)

Michał Masłowski (SII)

Drugi Warren Buffet

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisany 2 grudzień 2009 - 14:45

Witam.

W jaki sposób opłacić składkę członkowską na przyszły rok "złotówkami" otrzymanymi za udział w LRK?
Pojawi się do tego jakaś opcja, czy należy się zgłosić do kogoś bezpośrednio?

pozdrawiam

Bezpośrednio, najlepiej do Eweliny Bućko ebucko@sii.org.pl

Michał Masłowski
  • 0