Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

giełda praw emisji CO2

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Bartosz Królikowski

Bartosz Królikowski

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Bank Zachodni WBK S.A.
  • Zainteresowania:Uwielbiam książki, stąd dla zrównoważenia okresu spoczynku fizycznego, po ich czytaniu uprawiam dużo rozmaitych sportów. Pływam, ćwiczę na siłowni, gram w squasha oraz tenisa, w którym to miałem kilka sukcesów w tym także występ w mistrzostwach Polski i RPA. Moją pasją jest także muzyka, której jako nastoletni muzyk oddawałem się bez reszty a obecnie pasja ta ma bardziej pasywny charakter polegająca na kolekcjonowaniu płyt. <br />

Napisany 12 styczeń 2009 - 12:41

Witam
Poszukuje osobę do szkolenia które przedstawi ogół funkcjonowania giełdy CO2 i opd na pytania:
1. Na jakich zasadach funkcjonuje giełda praw emisji CO2,
2. Jak najskuteczniej sie na niej poruszać,
3. W jakie jednostki najkorzystniej jet inwestować - CER czy EUR,
4. Jakie są czynniki ryzyka?

Współpracuję z firmą szkoleniową która dostała zlecenie na taką tamatykę więc jeśli ktoś z was zna się na tym niech da znać bo można dobrze zarobić. PILNE
Pozdrawiam
693-301-370
  • 0

#2 Jarosław Król

Jarosław Król

Inwestor zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisany 16 styczeń 2009 - 15:53

Proponuje kontakt z toruńską firma zajmującą się tą tematyką.

Consusu Sp. z o.o.

Tel. +48 (0) 56 6539713 - Sekretariat
  • 0

#3 Tadeusz Chrostek

Tadeusz Chrostek

Drugi Warren Buffet

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 postów
  • Miejscowość:Katowice

Napisany 18 styczeń 2009 - 15:15

Witam Panie Bartoszu,

Polecam kontakt z liderem rynku w tej dziedzinie,sądzę że będą w stanie zaspokoić Pana oczekiwania. Mam na uwadze firmę Bleckstone Global Ventures.
Jest to firma założona przez współtwórców systemu handlu emisjami. Posiada oddział w naszym kraju z polskojęzyczną obsługą oczywiście.
W załączeniu link do strony z podstawowymi namiarami i informacjami : http://www.blackston...com/polski.html . Gdy by coś nie działało to wyszukiwarki
po nazwie też znajdują tą firmę.

Pozdrawiam
  • 0