Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wielkie Zakupy z SII - NOWY PROJEKT

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
11 odpowiedzi na ten temat

#1 Andrzej Woć

Andrzej Woć

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisany 22 grudzień 2008 - 23:39

rusza kolejny pomysl sii, zniżki na swetry, rabaty na ostatnie pary butów!!!
Przedwiąteczna wyprzedaż kolekcji!!!

Każdy inwestor wymęczony bessą wprost marzy o tym zeby popedzic do wolczanki na zakupy. Dzieki ci sii za te lata od kiedy jestes z nami.
  • 0

#2 Piotr Cieślak (SII)

Piotr Cieślak (SII)

Doświadczony inwestor, który niejeden krach już przeżył

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 62 postów

Napisany 23 grudzień 2008 - 11:14

Panie Andrzeju,

Jeśli nie przypadła Panu ta zniżka do gustu, to proponuję, by skorzystał Pan z innych. Poniżej podaje link do pełnej listy zniżek:

http://www.sii.org.pl/znizki

Pozdrawiam
Piotr Cieślak
SII
  • 0

#3 Ariel Walenko Usunięty użytkownik

Ariel Walenko Usunięty użytkownik
  • Goście

Napisany 23 grudzień 2008 - 14:30

Zniżki tego typu dla członków SII to bardzo dobry pomysł. Popieram
  • 0

#4 Andrzej Woć

Andrzej Woć

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 20:02

Oczywiście ze to bardzo dobry pomysl, jednak najwidoczniej w szale swiatecznych zakupów nie dostrzegliscie panowie ze stowarzyszenie jakby oddala sie od dzialan ochrony inwestorow na rzecz zakupow promocji fajerwerkow i reklamowych tekstow. Bronic nas drobnych inwestorów, bedących codziennymi wyrobnikami rynku jest o wiele trudniej, niż prowadzić promocje typu - znizki w biedronce dla inwestorów z sii.
  • 0

#5 Piotr Cieślak (SII)

Piotr Cieślak (SII)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 62 postów

Napisany 27 grudzień 2008 - 18:10

Panie Andrzeju,

Pomagamy naszym członkom i inwestorom na bardzo wielu płaszczyznach. Nie będę ich wymeiniał, bo wystarczy przejrzeć naszą stronę, by się o tym dowiedzieć. Poza tym udzielamy w ciągu roku około 1000 porad prawnych, praktycznych i rynkowych, o których nie piszemy na stronie, bo są to sprawy indywidualne.

Pan również potrzebuje naszej pomocy? Potrzebuje Pan byśmy w Pańskim imieniu interweniowali w danej sprawie? Jest Pan Członkiem SII? Proszę się z nami skontaktować i na pewno udzielimy Panu pomocy !!

Pozdrawiam
Piotr Cieślak
  • 0

#6 Ariel Walenko Usunięty użytkownik

Ariel Walenko Usunięty użytkownik
  • Goście

Napisany 28 grudzień 2008 - 16:40

Za parę dni będzie nowy rok, miejmy nadzieję, że SII w końcu pozbiera się i weźmie do roboty i każdy z członków będzie zadowolony. Choć jestem bardzo krótko w stowarzyszeniu, to nie które działy już mi spodobały i służą pomocą.

Panie Andrzeju więcej optymizmu, a mniej sceptycyzmu.
  • 0

#7 Michał Masłowski (SII)

Michał Masłowski (SII)

Drugi Warren Buffet

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisany 28 grudzień 2008 - 20:49

Nie bardzo rozumiem w czym jest problem z tą zniżką?
Że jest? Rozumiem, że lepiej by było jakby tej zniżki nie było?

Pzdr.
Michał Masłowski
SII
  • 0

#8 Andrzej Woć

Andrzej Woć

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 23:22

Panowie,

ja nie jestem sceptyczny, ja po prostu rozpocząłem dyskusje opierając ją na kilku argumentach, ktoryc jak dotąd nikt solidnie nie zdołał podważyc (ani nawet rozbujać). Postawilem stwierdzenie, ze sii po malu zmienia sie w Sklep Inwestora Indywidualnego, oferujac wyjazdy nad morze, koszule, swetry, znizki na kosmtyki, ulgi na przejazdy autobusowe... Natomiast w materii ochrony nas - drobnych inwestorów dzieje się niepomiernie mniej.

Panie Cieslak - wzywa mnie pan do zapoznania sie ze stroną intenetową sii, szafujac sloganami tysiecy porad prawnych, mnogością spraw indywidualych inwestorów. Ja równie dobrze moge napisac, ze zarobiłem w ostatnim tygodniu mln zł na giełdzie. Oba stwierdzenia nie zostaną poparte dowodami.
Co do strony internetowej - znalazłem na niej kolejną mnogość postfaktycznych stwierdzeń i założeń znanych już nam inwestorom. Ponowne wyakcentowanie (po środnak masowego przekazu, gpw i knf) znanych przekretów na giełdzie nie jest chyba tym, czym chce sie pan chwalić. Tych tysięcy porad prawnych jakoś nie widze.

Jak pisałem - na stronie szereg stwierdzeń, ze sii wystąpi o zbadanie sprawy tej czy tamtej, w czasie kiedy to komisja rzeczową sprawę zna doskonale, a nawet zdążyła się w rzeczonej materii wielokrotnie wypowiedzieć. O co więc chce sie pan zwrócić? Ja tu widze zwyczajne podłączenie sie pod szum medialny, w którym to nie wiadomo czy pan ukradł, czy panu ukradli. Czy sii rozwiazało problem, czy sii sie zwraca zeby rozwiązać problem?Konkretnych działań nie widze, pan zresztą tez ich nie przedstawia. Mam nadzieje, ze tym razem nie zacznie (i nie skończy) pan swojej odpowiedzi hasłem "nie nie to nie prawda" i poda pan konkrety, jakich w dalszym ciągu mi brakuje co do nieskonczonego wątku pamiętnych tekstów reklamowych.

Najlepszego w Nowym Roku
AW
  • 0

#9 Andrzej Woć

Andrzej Woć

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 23:26

PS. WIdze ze na pomoc przybyl pan michał, w randze "doswiadczony inwestor", pan piotr z kolei to "inwestor średniozaawansowany". To zamierzona i świadoma hierarchia?
  • 0

#10 Piotr Cieślak (SII)

Piotr Cieślak (SII)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 62 postów

Napisany 30 grudzień 2008 - 22:13

Panie Andrzeju,

Nie zamierzam Pana do niczego przekonywać, ani nic Panu udowadniać. Dla mnie satysfakcją jest, że każdego dnia pomagamy co najmniej kilku inwestorom. Jeśli potrzebuje Pan pomocy, jako inwestor, jeśli jest Pan w jakiejś sprawie pokrzywdzony, to proszę się najzwyczajniej w świecie do nas zgłosić ze swoim problemem. Pomożemy Panu, jak każdemu innemu inwestorowi, który zgłasza się do nas o pomoc. Dopiero wówczas proszę oceniać. Dla mnie liczą się fakty, a nie ironiczne uwagi, które nie są poparte żadnym konkretnym faktem.

Co do Pana uwag o pisma do KNF, czy GPW, to może w Pana opinii nalezy siedzieć cicho, gdy dzieje się krzywda drobnym inwestorom. My z kolei nie zamierzamy nabierać wody w usta, gdy dzieją się rzeczy niebezpieczne dla drobnych graczy, nie zamierzamy akceptować chociażby postawy Giełdy Papierów Wartościowych, której przedstawiciele po niemal pewnej manipulacji przekonują wszytskich, że nic się nie stało. My w takim momencie stosujemy odpowiednie pisma i nasze opinie w danych sprawach, oferując jednocześnie naszą pomoc instytucjom giełdowym w rozwiązaniu problemu. Rozumiem, że wg Pana lepiej by było nic nie mówić i udawać, że nic się nie stało?? Takie odnosze wrażenie czytając Pańską wypowiedź...

Pozdrawiam
Piotr Cieślak
  • 0

#11 Jarosław Król

Jarosław Król

Inwestor zaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 11:51

[quote name='Andrzej Woć]PS. WIdze ze na pomoc przybyl pan michał' date=' w randze "doswiadczony inwestor", pan piotr z kolei to "inwestor średniozaawansowany". To zamierzona i świadoma hierarchia?[/quote']To są rangi nadawane automatycznie przez skrypt forum po przekroczeniu określonej liczby postów. Można więc uznać, ze jest to zamierzona i świadoma hierarchia.
  • 0

#12 Tadeusz Chrostek

Tadeusz Chrostek

Drugi Warren Buffet

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 postów
  • Miejscowość:Katowice

Napisany 1 styczeń 2009 - 20:45

rusza kolejny pomysl sii, zniżki na swetry, rabaty na ostatnie pary butów!!!
Przedwiąteczna wyprzedaż kolekcji!!!

Każdy inwestor wymęczony bessą wprost marzy o tym zeby popedzic do wolczanki na zakupy. Dzieki ci sii za te lata od kiedy jestes z nami.

W bessie jest z górki więc czym szanowny kolaga jest wymęczony :mellow: .Po co martwić się rabatami i zniżkami jak wszędzie i tak taniocha.
Na swetry i buty mogą być, skoro takie udało się pozyskać, wcale nie trzeba kupować, nie każdy musi. Ja osobiscie czekam na rabaty na basen,
tak przy najmniej na okres do czerwca, zachęciłem sie na PI w Miedzyzdrojach. Klub Morsów mnie już jakoś nie kręci, hossa mnie rozleniwiła :rolleyes:
Inwestorów zaś uważam za śmietankę nie wyrobników

Życzę szampańskiego nastroju w 2009r :rolleyes:
  • 0