Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Profesjonalny Inwestor = lipa

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Adam Gardełko

Adam Gardełko

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 28 postów

Napisany 18 listopad 2008 - 21:41

Nadal nie dostalem swojej karty czlonkowskiej, a minal juz ponad rok!

Nie bede placil drugi raz poniewaz przez rok nie moglem korzystac z waszych uslug. Z reszta teraz jest AKCJA INWESTOR Pulsu Biznesu, gdzie pracuja kompetentni ludzie, chetni do pomocy - wiec nie ma sensu sponsorowac w dalszym ciagu leniwego SII, gdzie nigdy nie ma z kim porozmawiac, ludzie nie sa zorientowani w temacie, a taka pani Kasia co tam pracowala (albo nadal pracuje, ale jej ciagle nie ma) jakis czas temu ciagle zbywala mnie stwierdzeniami, ze ma wazne spotkanie, albo ze sie czemus przyjrzy i niestety z tego przygladania nigdy nic nie wychodzilo...

Teraz bedzie Profesjonalny Inwestor, gdzie po raz kolejny beda te same tematy - walkowane na okraglo na wszystkich tego typu spędach, bedacych trzonem dzialalnosci SII.

Dziekuje za wspolprace zwlaszcza Panu Maslowskiemu - bez zadnej ironii jest to jedyna zorientowana osoba w tym przedsiebiorstwie. Pozdrawiam Pana Cieslaka ponawiajac pytanie: Co Pan zrobil jako Czlonek RN ZEG'a? Jakie byly pana zadania, jakie wnioski pan zglosil i na czym polegaly Pana dzialania, bo z tego co widzialem to SII sie tym za bardzo nie chwalilo...
  • 0

#2 Andrzej Woć

Andrzej Woć

Inwestor średniozaawansowany

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 13 postów

Napisany 26 grudzień 2008 - 20:17

Panie Adamie,

widze ze jest Pan jedną z niewielu osób trzeźwo spoglądających na kupiecki interes prześwitujący spod płaszczyka działań mających rzekomo chronić NAS - inwestorów indywidualnych.
Zapewne podzieli Pan mój pogląd, iż wiele rzeczy musi zmienić swój dotychczasowy bieg. Zachęcam więc Pana do zwarcia szyków, tak abysmy wspólnymi siłami uzyskali rzetelne odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Zapraszam do dyskusji.

PS.
jestem ciekaw Państkiego zdania na temat najnowszego projektu sii - WIELKIE ZAKUPY - CZYLI TESCO NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM INWESTORA
  • 0

#3 Tadeusz Chrostek

Tadeusz Chrostek

Drugi Warren Buffet

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 postów
  • Miejscowość:Katowice

Napisany 5 styczeń 2009 - 10:51

Witam Panowie, :rolleyes:

Też na tym tradycyjnym spędzie byłem, miód i wino piłem. By nie było wątpliwości to za swoje :). Spotkanie uważam za super, tak pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym, te elementy konferencji które mi nie pasowały odpuściłem nie było zajęć obowiązkowych.

Proponuje by mając podobne upodobania, dokonali panowie zwarcia szeregów i zorganizowali podobny sped, jak już uzyskacie odpowiednią rangę to chętnie się wybiorę, by pozyskać nowe wartościowe doświadczenia. Jestem jednak pełen obaw czy sie doczekam :( . Obawiam się że w takim profilu osobowym po prostu zwieracze nie działają.

Życzę samych sukcesów w 2009 roku
  • 0