Drogi Użytkowniku, przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze Ciebie z serwisów internetowych Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach analitycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Jeżeli nie wyrażasz zgody na używanie przez nas cookies powinieneś zablokować ich zapisywanie na swoim urządzeniu zmieniając ustawienia swojej przeglądarki lub opuścić tę stronę. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookies i przetwarzania danych osobowych, zapoznaj się z naszą polityką prywatności i zasadami dotyczącymi plików cookies. Zamknij

Czym jest SII?

Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Akcjonariusz 4/2008

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Michał Masłowski (SII)

Michał Masłowski (SII)

Drugi Warren Buffet

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisany 30 październik 2008 - 12:16

Witam serdecznie,

Dzisiaj razem z Parkietem ukazał się nowy Akcjonariusz.
Jeszcze dzisiaj także zaczną do członków SII docierać przesyłki z Akcjonariuszem. Przypominam, że każdy członek SII dostaje Akcjonariusza za darmo do domu.

Pozdrawiam
Michał Masłowski
SII

Załączone miniaturki

• Akcjonariusz_4_2008.gif

• 0

#2 Karol Brodziński

Karol Brodziński

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Zainteresowania:Finanse, rynki kapitałowe

Napisany 30 październik 2008 - 23:03

Czy ten numer Akcjonariusza dotrze także do tych, którzy zaledwie kilka dni temu dołączyli do SII?
  • 0

#3 Łukasz Tokarski

Łukasz Tokarski

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 31 październik 2008 - 8:07

Witam. Ne będe ukrywać żalu, ale numer trzeci do mnie nie dotarł. Wersja online tego numeru zawiera nieznane mi błedy i nie jestem w stanie równiez go przeczytać.
Mam nadzieje, że numer czwarty dojdzie domnie bez problemów.
  • 0

#4 Michał Masłowski (SII)

Michał Masłowski (SII)

Drugi Warren Buffet

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 postów

Napisany 1 listopad 2008 - 17:57

Czy ten numer Akcjonariusza dotrze także do tych, którzy zaledwie kilka dni temu dołączyli do SII?

Tak, wygenerowaliśmy listę osób do wysyłki Akcjonariusza 28 października.

Pozdrawiam
Michał Masłowski
SII
  • 0

#5 Michał Masłowski (SII)

Michał Masłowski (SII)

Drugi Warren Buffet

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 postów

Napisany 1 listopad 2008 - 18:09

Witam. Ne będe ukrywać żalu, ale numer trzeci do mnie nie dotarł. Wersja online tego numeru zawiera nieznane mi błedy i nie jestem w stanie równiez go przeczytać.
Mam nadzieje, że numer czwarty dojdzie domnie bez problemów.

Hmmm, sprawdziłem przed chwilą i ściąga się prawidłowo. Jeżeli problem się powtarzał proszę do mnie napisać, postaram się coś poradzić.
Jeżeli nie otrzymał Pan do domu numeru 3/2008....., no cóż został wysłany z pewnością, może poczta? W każdym bądź razie, jeżeli Panu zależy proszę do mnie napisać, wyślemy wówczas jeszcze raz.

Michał Masłowski
  • 0

#6 Łukasz Tokarski

Łukasz Tokarski

Początkujący Inwestor

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 8:55

Dziekuje za Pańską szybko odpowiedź-interwencje.
Nierozstrząsajmy juz tego, oby pierwszy i ostatni raz;)
  • 0

Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie